Vypadavanie vlasov

zuzic

aj ja som uz skusala vsetko aj revalid...lenze je nieco normalne co zaberie dostat aj na sl. a nie len v zahranici???

niki0505

no neviem ja som skusala vsetko, aj revalid a nic :((..ale kamaratka mi doniesla z irska bomba vecicku..no normalne som ostala v soku..brala som to len dva tyzdne a vlasy mi uplne prestali padat, nechty co som v zivote nemala mi zacali strasne rychlo rast...a to som brala len dva tyzdne a cele balenie bolo na mesiac...jezis toto vyzera ako reklama ale nie je :DDD ja len ze vola sa to Silica komplex

januskaaaaa

baby dakujem za vsetky rady! uz pilne skusam revalid sampon a aj tie ampulky a padaju mi vlasy menej, ale stale padaju...ked to doberiem uvidim ake bude situacia, a vyskusam vselijake tie tinktury co ste tu pisali:-) fakt dakujem ze ste tolke napisali !

zuzic

nema plesinu ale ma ich hrozne riedke aj mame velmi vypadavaju vlasy.ak je to tak ako si pisala asi sa zblaznim:( co mam robit????

zdenkovina

zuzic, je mozne ze to je dane geneticky. Ak mas totiz oba recesivne alely pre vypadvanie vlasov, tak tomu len tazko zabranis. U zien to nie je take caste ako u muzov, lebo im staci aj jedna rec. alela, ale je to jedna z moznosti. Ak ma tvoj otec plesinu resp. ak ju mal priskoro tak je to este viac pravdepodobne.