...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

onder

To je iba hra zo slovickami.Ze ste z toho este nevyrastli.Aj ja muzem niekomu povedat ze ho lubim, alebo milujem a pritom mu mozem drzo klamat do oci!Tie dve slova nie su podstatne, ale cinny su najzakladnejsie.

kikina

tinka222, nie, len ten moj je taky isty :o) Ze by ich jedna mater mala,,, Myslím si že je to dané výchovou v rodine a musíš si ho trošku vychovať ,,,,,poradím Ti :-)

sophia

ahojte,prosim o radu.asi dva mesiace sa stretavam s fantastickym muzom a z tych dvoch mesiacoch som ho videla 2krat a aj to bolo o sexe.totiy mam vela prace a teraz na vztah nema cas. ma vobec nejaky zmysel cakat, ze jedneho dna mu to trkne a bude chciet byt so mnou viac alebo by som sa s nim mala prestat stretavat?

kikina

Myslím si , že hlavne záleží na tom čo Ty cítiš, je veľa chlapov, ktorí nevedia vyjadriť pocity slovami ale gestami. pozri sa mu do očí a čítaj,,,,