...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

adha

no si myslim ze ked to este neciti aby ti to powedal tak netlac sak on sa k tomu raz dopracuje...a este ty si mu to niekedy powedala?mne to priatel powedal tiez neskor ako ja jemu lebo si xcel byt 100%isty ze ak to powie tak to tak aj naozaj bude.a odwtedy mi to powedal mnohokrat:))

samota

som vydatá už trináť rokov a môj manžel mi povedal ,,milujem ťa", že by som na jednej ruke spočítala, to však neznamená,že ma nemiluje,činy hovoria za všetko, možno čaká na príhodnu chvíľu aby ti to povedal je to predsa niečo čo sa nehovorí každý deň,ono to príde neboj sa:))))

vodnarka

zuziq7 je to pravda laska nie je o slovach ale mozem ti povedat z vlastnej skusenosti ze nic nie je krajsie ako ked muz ktoreho milujes sa ti pozrie do oci a povie "milujem ta" samozrejme ak je to uprimne:)

zuziq7

Ja chodim s priatelom uz takmer 1,5 roka a myslim ze sa mame velmi radi, ale este nikdy mi nepovedal ze ma ma rad alebo ze ma lubi.Ja to od neho ani nevyzadujem, lebo viem za ma rad, citim,staci mi to ako mi to dava najavo. Myslim si ze slova ohladom tohto vobec nie su dolezite