Tŕpnutie lavej ruky....neurolog

Príspevok v téme: Tŕpnutie lavej ruky....neurolog
ruka rukatá

Caute, už druhy mesiac mam strpnutu lavu ruku a nemam cit v koncekoch prstov - iba malý..... odporucili mi neurologa. poznate v Blave nejakého fakt dobresho a seriozneho neurologa? Najlepsie ak aj praktikuje akupunkturu /prip. aj niekho kto ju zvlast praktikuje.../ DAKUJEM, prip. aj na mail: marosm@chello.sk

Súvisiaci obsah

miro222

Zdravym Vas. Mne dnes rano tak isto zacala trpnut LR a este teraz to citim. Kazdy vravy, ze to z chrbtice. Picha ma aj v srdci, ale to len tocha a potom to prejde. Chodil som tyzden na rehabilitacie v KE, LTV cvicenia, parafin a el.liecba. Poradte mi niekto ako a co dalej. Dakujem moj mail WincenzoXX@azet.sk

zacranca

Ahoj.Tak ja si myslim,ze to trpnutie bude asi na 95% z chrbtice.Ja som pracoval asi pol roka v jednom sklade a riadne som makal.Po mesiaci som zacal mat problem s trpnutim malicka a prstennika.Maval som bolesti a vela som toho nenaspal.Ked som sa v praci rozkyval,prestalo to ale ked som skoncol tak asi o par hodin som mal problem zovriet dlan.Na vysetreni mi zistili u neurologa zuzenie karpalnych tunelov na oboch rukach a hrozila mi operacia.Ale som predtym este vyskusal rehabilitaciu a po troch mesiacoch zameranych na chrbticu a siju som fit.Dakujem tym celemu rehab.stabu ktory mi pomohol.Takze by som vsadzal na to ,ze problem bude v chrbtici.

atomo

tiez mi strpla polka lavej dlane+malicek a prstenik.trva to uz mesiac a nemeni sa to.a obcas to pichanie v hrudi...moze to mat suvis?

miro22

Zdravym Vas. Mne dnes rano tak isto zacala trpnut LR a este teraz to citim. Kazdy vravy, ze to z chrbtice. Picha ma aj v srdci, ale to len tocha a potom to prejde. Chodil som tyzden na rehabilitacie v KE, LTV cvicenia, parafin a el.liecba. Poradte mi niekto ako a co dalej. Dakujem moj mail WincenzoXX@azet.sk

anna čurmová

mám dceru 15r.začali jej trpnuť nohy.krv má v poriadku, ale CK má zvýšené až na 58.26 a vlastne ani neviem čo jej je.posielaju nás od dr. k dr.a nik nevie čo jej je.pripadá mi ako pokusný králik.

jarmila64

mam problem s trpnutim ruk už nejakych par rokov vyskušala som už množstvo liekov obstreky do zapestia všetko trvalo len dočasu moje bolesti su neznesitelne vždy to začina nadranom takže už toho moc nenaspim lekarka mi doporučuje operaciu nevie mi niekto povedať či robia obidve ruky naraz a ako dlho su potom ruky citlive na nejaku pracu

ema

ahojte.aj ja mam podobny problem s necitlivostou ruk, uz asi dva tyzdne. zo zaciatku som mala strpnute obidve nohy, brucho a ruky. asi po 4 dnoch strpnutie noch mi preslo, ale brucho a ruky(najma lava ruka) stale trva. je to dost neprijemne, lebo mam malu citlivost v ruke.bola som u praktickeho lekara, tan ma poslal na rozbor krvy. tam mi zistil ze mi chyba zelezo a mam zvyseny cholesterol. no nemyslim ze je to to co mi sposobuje necitlivost ruk. neviem co robit. zrejme ako pisete vsetci musim si objednat navstevu u neurologa, dufam ze pomoze. ak niekto vie nieco viac poradte. dakujem