Tŕpnutie lavej ruky....neurolog

Príspevok v téme: Tŕpnutie lavej ruky....neurolog
ruka rukatá

Caute, už druhy mesiac mam strpnutu lavu ruku a nemam cit v koncekoch prstov - iba malý..... odporucili mi neurologa. poznate v Blave nejakého fakt dobresho a seriozneho neurologa? Najlepsie ak aj praktikuje akupunkturu /prip. aj niekho kto ju zvlast praktikuje.../ DAKUJEM, prip. aj na mail: marosm@chello.sk

Súvisiaci obsah

uzivajsi

Na 95% sa jedna o lokalny zapal, ktoreho sa da zbavit za 10 minut. Zvysne percenta je vola bozia. Lieky, akupunktura, masaze ruky, lakta, predlaktia, pleci su nanic, osetruju iba nasledky. Musite zacat s akupressurou. Pod lopatkou si najdite citlivy bod a prstom ho poriadne masirujte. Nasledne postupujte smerom dole do oblasti krizov. Do 5-10 minut-ulava. Do 15-20 minut na bolest aj zabudnete. Opakujte tuto akupresssuru par dni, radsej pred spankom. Do par dni bolesti su prec.

zojuska

poradte mi prosim? mam strpnute lave rameno a aj ma pycha v lavon lakti,strpnuty lavy maliceka pychanie pri srdci a neznesitelne bolesti v oblasti krku co s tym?

mjanik

tŕpnutie rúk(a nôh) je zapríčinené kŕčnou chrbticou (krížovou chrbticou).Najúčinnejšia liečba je akupunktúrou,ostatná liečba je málo účinná a zdlhavá

- mira

Máš zablokovanú chrbticu a zanesené cievy. Na vine sú nasýtené mastné kyseliny zo zlých tukov. Tieto tuky v tele tuhnú a bránia cirkulácii nielen krvi a telesných tekutín, ale aj cirkulácii energie.
Zlé tuky pochádzajú zo živočíšnych produktov okrem rýb a zo stužených rastlinných tukov a margarínov.
Na nejaký čas, asi mesiac by si mala vylúčiť všetky tuky a po tomto čase začať so semienkami a panenským olejom.
V malom množstve.
Mala by si sa stravovať prevažne na zelenine a celozrnných obilnách, táto strava neprekyseľuje a prečisťuje.

jajjjaa

ja mam tiež taketo problemy, že mi trpnu ruky bolieva ma hlava,a neurolog ma posiela kade tade, vdaka znamostiam mam tie vyšetrenia skôr,ale stale mi nič nezistili a je to, len horšie a horšie :(

zuzi725

Ahojte. Mne tŕpne ľavá ruka aj noha už viac ako rok a pol. Od marca chodím po lekároch takým štýlom, že ma neurologička pošle na vyšetrenie, na ktoré čakám tri mesiace. Bola som na kardiológii, EKG nebolo celkom v poriadku, ale vraj z toho nemôže byť až také tŕpnutie. Ďalej na magn. rezonancii mozgu a miechy, to bolo ok. Magn. rezonancia chrbtice, tú mám vraj trochu vykrivenú, ale z toho tiež také tŕpnutie nemôže byť. Robili mi test na tetaniu, zrakové a sluchové vyšetrenie, všetko bolo v poriadku. Mám ísť na vyšetrenie štítnej žľazy, no to až v januári a na neurológiu s výsledkami až v marci. Niekedy má tá noha už bolí, neviem čo mám robiť, nemám žiadne lieky, rehabilitáciu, nič. Mám len 25 rokov, tak lekári to asi berú tak, že to nemôže byť nič vážne. Poraďte, má niekto podobný problém?