Tŕpnutie lavej ruky....neurolog

Príspevok v téme: Tŕpnutie lavej ruky....neurolog
ruka rukatá

Caute, už druhy mesiac mam strpnutu lavu ruku a nemam cit v koncekoch prstov - iba malý..... odporucili mi neurologa. poznate v Blave nejakého fakt dobresho a seriozneho neurologa? Najlepsie ak aj praktikuje akupunkturu /prip. aj niekho kto ju zvlast praktikuje.../ DAKUJEM, prip. aj na mail: marosm@chello.sk

Súvisiaci obsah

SimonDzivy

ahojte.... mam otazku uz zhruba cca 3 roky pocitujem bolest pod lavou lopatkou a ta bolest prechadza do laveho rameno az k laktu a sem tam mi aj trpnu slabo prsty presnejsie malicek a prstenik..... tak zacalo to na strednej a teraz pracujem v lese ako pilcik aj traktorista.... ma na to nejaky vplyv? aj ked som to pocitoval uz na strednej? za odpoved dakujem

Nika77ve

Dobrý deň, asi dva mesiace mi trepne ľavá ruka, od lakťa my ide bolesť, a strpnú mi prsty na ruke, mesiac som to mávala len ráno, posledne týždne aj cez deň, cítim pálenie, mravčenie, v prstoch a lakeť ma boli aj na dotyk, čo mam robit?

jaeny

Ahoj,ke´d ti trne ruka v noci až do končekov prstov múže to byť aj karpálny tunel,nebol si na EMG vyšetrení ke´d chodíš neurologovi??Spýtaj sa ho na to.

Maly_Mitko

Zdravim, ja mam tiez podobne problemy s tou rukou, ramenom, laktom a strpne mi potom cela ruka, ale to vzdy len ked rano vstavam, potom cen den je to ok. Ale chcel by som sa aj na ine opytat, mam problemy s krizami, bol som na MZ a doktor mi zistil ze mam poposuvane platnicky od 5(3.5mm) az po 1(1.5mm), a petkova my uz tlaci do korenovej posvy, akym sposobom sa to da upravit, ponapravovat, okrem operacie (ktora podla lekara nieje potrebna)lebo tie denno denne bolesti na, ktore som s uz zvykol ma nebavia, rad by som bol bez nich. Poradte prosim nieco dobre.

asdsd7s8789

Hmm moze to byt aj prejav zacinajuceho infarktu, ludia co maju sklon k infarktu,tak im trpne lava ruka, zasiel by som aj ku kardiologovi,zatial pouzivaj akupresuru,ale pozor,neodborne praktikovanie akupresury je velmi velmi nebezpecne!!!

kvakato

mozno sa vam to bude zdat od veci, no v telke raz davali, ze taketo priznaky ako je karpalny tunel sa mozu zenam prejavovat po porode ked koja a ze neskor sa to strati. nieste nahodou ten pripad?ak ano mozete si vydychnut:) prejde to samo, ak nie, tak asi sa nevyhnete operacii:(

magnum

.....pani načo sa hádate,akupunktúra a akupresúra vlastne aktivujú totožné body iným spôsobom.&Je to jednak potrebné vedieť ,aplikácia môže byť úplne chybná,vedieť nájsť správny bod nie je jednoduché a ak mám potvrdiť z vlastnej skúsenosti sieť meridiánov nie je totožná u každého rovnako.
Jestvuje aj presnejšia a cielenejšia metóda a to zameriavanie elektroakupunktúrnym prístrojom.
Tam je istota že body sú nájdené správne.&´dalšia vec je aplikácia stimulacie týchto bodov,aby bola účinná.A ďalšia vec,či nie je problém inde a ďalšia vec,či sa nejedná o súbeh podnetov,ako to spravidla býva.
Blížšie info poskytnem na magnumkompozitum@gmail.com.Denne však môžem odpovedať najviac na 20 mailov.Riešim aj iné zdravotné,psychické či emočné problémy.Porada je zdarma,takže to neberte ako reklamu.

vneno

ahojte bolia ma krize a bolest mi ide do pravej nohy.Pri zakaslani a prsknuti mi idu doslova vyletiet krize.Bola som na ct a zistili ze sa mi posuva platnicka ale na nervi netlaci.Nemozem sa poriadne zohnut a zodvyhnut nic taksie .Ak viete poradte mi na ake vysetrenie sa mam este pitat tato bolest je nenznesitelna.