Tŕpnutie lavej ruky....neurolog

Príspevok v téme: Tŕpnutie lavej ruky....neurolog
ruka rukatá

Caute, už druhy mesiac mam strpnutu lavu ruku a nemam cit v koncekoch prstov - iba malý..... odporucili mi neurologa. poznate v Blave nejakého fakt dobresho a seriozneho neurologa? Najlepsie ak aj praktikuje akupunkturu /prip. aj niekho kto ju zvlast praktikuje.../ DAKUJEM, prip. aj na mail: marosm@chello.sk

Súvisiaci obsah

jaeny

ahojte,a ja som mala pred rokom takéto potiaže RNG mi poradil "DMSO"je to super,odvtedy nemám žiadne trpnutie za čo som mu moc vďačná

xedgex

ahoj všetci.pred 2 tyždnami mi strpla lava ruka a to malíček na 100%,prsteniček asi na 80% a tak postupne.až dodnes my neodtrpla!mam problem sa podpisat,odomknut dvere. kedže som lavak mam s tym problem.može to byt pridanim si f.prace?trpne my aj predlaktie a pobolieva v podpazusi-suvis? vie mi niekto prosim poredit,bo mam ist k lekarovy.DAKUJEM

imunitka

A mjanik,keby si vedel naozaj anatomiu, tak by si zistil, ze v mojom prispevku o inervacii ruky je chyba. zaroven sa ospravedlnujem, lebo aj z hrudnej chrbtice idu nervy do ruky.

radana

mjanik,zial bohu to je realita,ze tvoja jedina veta,co vies napisat je ta,ze akupunktura vsetko vyriesi.Niekedy sa aj zamysli nad tym co pises,myslim,ze uz mas dost rokov na to,aby si si vedel dat dve a dve dokopy a vedel v com naozaj akupunktura pomoct moze.Ty si schopny aj na pacienta,ktory ma rakovinu napisat,ze nech ide na akupunkturu,ze mu to pomoze.. :(((((

mjanik

radana-moje rady sú pre tých čo to potrebujú a nie pre tých čo tu sedia a píšu z dlhej chvíle,áno akupunktúra to vie vyriešiť,či sa ti to páči alebo nie

radana

Boooze zase ta akupunktura.Mjanik,niekedy si aj precitaj otazku o aky zdravotny problem sa jedna a nepis len,ze akupunktura to vylieci...

imunitka

Mjanik, ak tu tak velmi potrebujes propagovat akupunkturu, nauc sa aspon nieco z anatomie. Hrudna chrbtica nema nic spolocne s trpnutim ruky, kedze odtial nevedu nervy do ruky. Tie vedu len z krcnej chrbtice. Jedine ze by mala tato pani poskodene platnicky v hrudnej chrbtici, co by viedlo k neprirodzenemu tvaru krku.

marushka

Dobrý deň, zdravím všetkých a idem sa vám vyžalovať so svojím trápením. Asi pred 2 týždňami som spadla na svahu. Mala som neznesiteľné bolesti v ľavom ramene, presne v hlavici. RTG negat, bez modrín. Odvtedy mi tŕpnu prsty a dlaň ľavej ruky. Aby toho nebolo málo, pridružila sa k tomu bolesť v oblasti ľavej lopatky, ktorá mi bráni vo voľnom pohybe hlavy, ruky a nedá mi spať. Pravou rukou sa snažím nejako to uvolniť a cítim tam určitú rezistenciu. Aby som nekňučala v spálni, tak som radšej odišla na net a takto si krátim nekonečne dlhú noc. Viem, že už nezaspím, aj keď do rána je ešte ďaleko.