Ako odstranit to prekliate kurie oko?

Rambo

Ako 15 rocny som mal velke mnozstvo bradavic na rukach, na kazdom prste aspon 5, nenormalne som sa zato hanbil, a verte ze inak by to nebolo ani keby ste to zazili vy, hanbil som sa podat ruku aj napriek tomu ze to neboli ziadne velke bradavice, skor take mensie, taksito som potom mal aj na nohach asi 2.
Nijako som sa toho nevedel zbavit asi po dobu polroka, pouzil som asi vsetko, rozne naplaste a podobne vecicky z lekarne ktore ma stali dost velke peniaze. A nic. Neopomohlo.
Potom som sa niekde docital o cibulovej stave, jednoducho podrvit cibulu, pekne dat podrvene kusky do gázy /obvazu/ vymačkať a scediť do nejakej nádobky, nechat postat v chladnicke 2-3 dni, a natierat si to vatovou tycinkou do usi aspon 2x denne /ja rano a vecer/.Smrdi to, ale stoji to zato, natrete miesta neumyvajte aspon par hodin nech to pekne zaschne a posobi. Uz po tyzdni som videl ze bradavice ustupuju, neveril som vlastnym ociam ked mi asi po 3 tyzdnoch uplne zmizli, ako na rukach takisto aj na nohach!!! Musi to stat v chladnicke aby sa to nepokazilo. Urcite treba skusit!!!

71peter11

mojito

Ahoj

Pár mesiacov do zadu som to mal tiež. Nemohol som sa toho zbaviť skutočne ničím. Vyskúšal som snáď všetko. Nebolo to vôbec nič príjemného. Ani pri chôdze. Známa mi ale odporučila jeden kontakt. vyskúšal som, reku za to nič nedám. Bolo to nejaké bahno. Prišlo mi to divné. No vyskúšal som si to objednať. Po 4dňoch, ako som si to natieral, mi to zmizlo. Neostalo mi tam absoslútne nič. Sám som bol prekvapený, že nejaké bahno to dokáže odstrániť..
Ak to pomôže, tu je kontakt: sulphurousmud@gmail.com

fimofimacik

Ahojte pripájam moju osobnú skúsenosť. Mala som kurie oka. Bola to deväť členná skupinka na chodidle. Predpokladám že sa mi to zhoršovalo v dôsledku mojej vysokej obuvi. Rozhodla som sa v mesiaci jún navštíviť kožnú lekárku. Tá mi predpísala DUOFILM nezabralo to moc. Na to som sa rozhodla vypaľovať  v mesiaci august som navštívila kožnú lekárku 3x každú stredu. Bolelo to dosť lenže chcela som to dať preč. Po každom vypaľovaní som povedala nikdy viac samozrejme mňa noha bolela ešte 2 dni aj po tom a ten 3x asi týždeň nakoľko v práci som musela chodiť. V mesiaci sept. sme išli na dovolenku do Talianska. Pred tým než sme tam šli som pokračovala v liečbe doma najprv som si dala nohu do nádobky s teplou vodou a soľou. Močila som nohu a potom nechala vysušiť a tak natierala zas DUOFILMOM. To som robila asi 5 dní a potom sme už šli do talianska tam sa mi to začalo odlupovať. Čítala som že sa to nesmie strihať. My sme boli pri mori 2 dni a piesok a more mi to tak vypálilo, že na konci dovolenky som to teda vystrihla, ale nie do živého to bola odumretá koža. Teraz je október a už sa mi to zahojilo zatiaľ nemám nič na nohe.