Ako odstranit to prekliate kurie oko?

zuzulik55

Ja mam dobru skusenost s duofilmom. Ale trvalo to tri tyzdne, kym sa to zahojilo. V letaku dokonca pisu, ze liecba moze trvat aj 12 tyzdnov

Denisa727

Ahojte. Mala som vela korich oci pri sebe a kazdy krok mi uz sposoboval bolest. Na oboch nohach. Ani vypalovanie mi nepomohlo, ziadne masticky a naplaste.
Poradili mi vyskusat obycajny cesnak. Rozdrvit, pred spanim dat na kurie oka, obviazat a rano umyt nohy. Takto som mala do 2 tyzdnov nohy uplne zahojene :) Trosku to stipe, ale po chvilke si zvyknete. Naozaj to hned zabralo. Vysusilo kurie oka a same odpadli:)

Odstranovac

Ja mam kurie oko (ani neviem ci to je kurie oko ma to hnedu bodku v strede a hrubu kozu)davam si na to rok duofilm a nepomaha chcem poradit nieco bezbolestne

Janka0876

Ahoj :-) Na odstránenie bradavíc môžem odporučiť indickú bylinku Neem, najlepšia je tinktúra z nej, ktorá sa nanáša na kurie oko, ktoré postupne vysychá až odpadne - -odkaz odstránený- :-)

syndiluca

Podla mna najucinnejsie a zaroven mojimi blizkymi odskusane je pripravok Duofilm, vyzera ako lak na nechty. Je v nom kyselina mliecna a kyselina salicylova, nanasa sa priamo na kurie oko, nie do okolia. Urcite to vyskusaj, v priebehu tyzdna, al dvoch(podla velkosti kurieho oka) mas po nom.

Hhh

Ja čo možem poradiť tak to je to ze si namočte cibuľu s octom ráno a večer si prikladajte cibuľu na kúrie oko a silno si to obviažte aby ste to mali ráno napucane ...signálom je bolesť cez noc a na druhý deň sa Vám nebude dať chodiť ale postupom času po 3 krát uvidíte zmenu :) ja som chodil páliť kúrie oko a bol som bezbranný ja ze ho pôjdem dávať vyrezávat aj s palcami lebo mi to aj preskocilo na palec druhý na nohách a okrem toho bolo veľké jak 50 cestovka ... Ale toto vďaka Bohu pomohlo :) skúste to

Ančika

Dobry den
Moja sesternica ho ma velke ako hrib vyzera a pomaha jej ked si da do lavora vodu da tam sol aai tak 10 poliev.lizic necha odmocit potom sa jej to uvolnuje a postupne odpadava alebo chyrurgicke odstranenie na ktore sa da lebo to ma obrovske asi 15 cm

SimonaZ

Ahoj....ja som mala zhruba pred dvomi problém problém s kurím okom na ľavom chodidle. Chodila som na vypalovanie, chvíľu pomohlo, potom sa to vrátilo ako pliaga opäť...bola som zúfalá a nevedela som, čo robiť...raz som však vyskúšala použiť univerzálne kvapky Citrovital - horké grepové jadro - stoja asi tak 6 eur v lekárni....kurie oko som si vzdy rozbarbala pinzetou, aby sa narusila vrchná vrstva, nakvapkala zopár kvapiek a nechala vsiaknuť....takto som to opakovala dvakrát za deň a zhruba po mesiaci mi úplne zmizlo - neboli tam už ani korienky...ten Citrovital sa používa aj ako kvapky na vnútorné použitie a pomohol mi aj s vnútornou infekciou...odporúčam vyskúšať všetkým, ktorí si s kurím okom už nevedia dať rady..odvtedy som už kurie oko zatiaľ ,,klop, klop" nemala a je tomu tak dva tri roky :-)

Jax

Ja som mal kedysi niekoľko asi 7 očí na dvoch prstoch na nohe. Našiel som recept na cibuľu v octe. Nakrájal som veľkú cibulu, naložil do octa na pár hodín a potom som si v tom máčal prsty. Pár nocí som s tým aj prespal keď som si dal na nohu sáčok. Smrdelo to, ale pomohlo! Úplne mi zmizli a mám už svätý pokoj.

kurie oko

Kurie oko sa dá vyliečiť cesnakom ja, ked som mala kurie oko na nohe, tak som si dala cesnak nepomohlo mi to ale mala som ho hlboké 2 cm teraz mam na prste (na ruke) a dávam si cesnak a zaberá to ...