Ako odstranit to prekliate kurie oko?

Januska3

Odporučila by som Vám duofilm, v lekárni ho nájdete určite v každej, ja som mala po celých chodidlách a do týždňa som mala po nich. Pekne zčerneli a potom buď samé odpadli alebo som ich jednoducho povyťahovala sama.

syndiluca

Kupte si z lekarne na volny predaj pripravok duofilm. vyzera to ako lak na nechty. Treba ho aplikovat rano a vecer a najlepsie prelepit leukoplastom aby sa to takzvane dusilo. POtom to treba postupne strihat a osetrovat az nakoniec uplne vymizne.

I.

Ja by som na to použil náplaste, ktoré obsahujú kolo.dné str.ebro. Po tom, čo som zistil, aké má účinky, tak by som ho asi najradšej aj jedol:-)

Martina stoessel

Ja som ich mala 12.
Bolo to hrozné .
Išla som ku kožnému a dali mi
Predpísať
Duofilm!
Verte pomôžme vám to.
Už nemam ani jedno.
Na návode to máte všetko vysvetlené...

FIFI1904

ahojte chcem sa podeliť s vami o moju výhru nad kurím okom na nohe. Mala som hrozné nervy z kurieho oka. Bolelo to príšerne mala som ho na nohe respektíve na palci. Najprv bolo jedno potom zrazu dva a tretie ked sa vyhodilo no hrúza. Nemohla som ani chodiť a nieto si obuť nejakú užšiu obuv. strašne ma to bolelo. najprv som to skúsila vermunalom ale nepomohlo mi to. Ale napadlo ma že ked som bola mala moja sestra to moja a strašné, všeličo naši skúšali ale nič nepomohlo, cibula v octe, cesnak a všeličo iné. Všetko beznádejne a potom sa ocino naštval a začali jej na to dávať lastovičník vačší a práve táto rastlinka jej pomohla. Tak som si tie moje kurie oká začala tiež liečiť touto bylinkou. Asi 5 dní v kuse som si to natierala snád aj 10 krát za den kedy ma napadlo.Proste šťava z lastovičníka je super. Korene mi uplne vyschli a samé mi to odpadlo. Fakt nechápem...Ale som šťastná že možem konečne normálne chodiť. žiadne zázraky z lekárne nepomohli iba táto zázračná bylinka.....Fakt to skúste je to moja len a len dobrá skúsenost.