Ako odstranit to prekliate kurie oko?

Adinka

Ahojte, naozaj zaujimava diskusia ale musim povedat, ze ked som ja prisla ku koznemu s kurim okom a zacal brblat nieco o dusiku, tak som radsej usla. Potom mi kamoska poradila, ze nech idem k pedikerke. Nasla som jednu v Prievoze (salon sa vola Krasne miesto), ta mi to dobre osetrila a aj mi vysvetlila rozdiel medzi kurim okom a bradavicou a co robia kozny doktori a nemali by. Odvtedy nemam ziadne problemy s kurimi okami ale kupila som si u nej aj taku vodicku sa vola, Tinktura na kurie oka (znacka GEHWOL) a tym som aj synovi odstranila dve kurie oka uplne bez bolesti a stresu. Naozaj doporucujem tu pedikerku.

..

Ahojte..takze moje skusenost s kurim okom...mam kurie oko na nohe uz asi rok a uplne som to zanedbala..mam ho cez polku palca na nohe..teraz chodim pravidelne na dusik uz 4 mesiace a nema to ziadny ucinok...absolutne uz netusim co mam robit...dusikovanie ma strasne boli..medzi tym si to natieram mastou zarobenou z lekarne a male okolite kurie oka si natieram verumalom...takze moja rada je ze ked to mate malinke jedno kurie oko hned s tym neco robte aby sa vam nestalo to co mne...ak mate niiekto nejake radt prosim poradte mi..

Poradíte ?

Čau ľudia práve som si prečítal celú vašu diskusiu a poviem Vám hneď ma prešla chuť ked som sa pozrel na svoju pravú nohu na ktorej ich mám 4 (prvé sa objavilo pred 2 mesiacmi a posledné pred týždňom)a na ľavej 1. Takže Vás poprosím o radu ako sa je najjednoduchśie ich zbaviť, ale hlavne najúčinnejšie ??? Vopred vďaka za rady

cristal

5 dni pred odchodom do chorvátska som si dával obklad z cibule a octu tam si to vylupol a 10 dni močil v mori a od vtedy mám zatiaľ pokoj.

endura

Mne poradil kolega, a odvtedy sa jeho rady držím a teda nemusel som už nikdy ísť na dermatológiu. Akonáhle zbadám, že mi na nohe rastie kurie oko, beriem spájkovačku (letovačku) a sám si ju ihneď vypálim. Preto zdôrazňujem, že čím skôr, lebo vtedy má ešte málo koreňov a nie je bolestivé. Keď má kurie oko za sebou pár pokusov o odstránenie, zvyčajne býva už rozrastené do šírky, ale aj bolestivo do hĺbky. Preto je lepšie vydržať tie 2 až 3 minúty, kým ho spájkovačka vypáli aj s koreňmi. Výhody: Je to zadarmo, robíte si to vtedy keď chcete a kde chcete, regulujete si prikladanie hrotu spájkovačky podľa vášho prahu bolesti.
Inak, spájkovačka sa dá úspešne použiť aj na niektoré hnedé kožné útvary, len musíte vedieť, ktoré sa smú odstraňovať vypaľovaním.

Peci

Ahoj OKO za OKO ,pobavila ma tvoja rada ,schuti som sa zasmiala....ale nechcem mať takého nájomníka pri sebe....:D