PRE KOCKY!!!

Príspevok v téme: PRE KOCKY!!!
sandica

ahojte baby, ja by som sa vas len chcela spytat, ci ste uz skusali podvazkove silonky bez tych pripinaciek??? lebo ja mam stuzkovu a chcela by som si take dat, ale som zvedava, ci sa nebudu smykat??? lebo saty mam vpredu trosku nad kolena a len vzadu su po zem...a nechcela by som aby ich bolo vidno!! a inak-kocky ktore maju stuzkovu-ake saty ste si kupili???diky moc!papa

trans

Najlepsie su pancusky ktore nemaju silikonovy pasik...ale su take co sa pripinaju na podvazk. Nosim iba take, aj k podvazkom, ku korzetom....a hocijake vzory, dnes je super vyber a aj za dobru cenu :)
Ma niekto aj bodystocking? Pancuskovy overall? :)

sandica

ahojte
tak uz mam po stuzkovej!!!bola neskutocne perfektna!!!pancuchy boli uzasne, vobec sa nesmykali, len sa mi ich podarilo roztrhnut svojim naramkom:(
ale stoji za to kupit si ich!!citila som sa ovela viac sexi a zenskejsie i ked pancusky nebolo vidno:) a okrem toho sa priatelovi tiez veeeelmi pacili:))))

sandica

..., zvolila som telovu hnedu, taku lesklejsiu, lebo mam cierne saty a s ciernymi pancuchami by to uz bolo moc cierne...ale vyzera to dobre...a mam v nich take pekne stihle nozky:)))))
potom sa ozvem ako mi posluzili!!!

...

sandica: to je super, ze si nasla pomoc a pacia sa ti. Tak ti prajem kraaasnu stuzkovu, pekne si to uzi ....
a ak mozem, aku farbu si zvolila?

sandica

ahojte kocky!!!§tak dnes som si kupila tie samodrziace silonky a su skvele!!!uz som si ich vyskusala a perfektne drzia!! dakujem pekne za rady! a ani ma nevysli draho-150sk. a su peeeekneee:)!! v sobotu mam stuzkovu, tak uz sa moc tesim!!!papa

quelinka

ano myslim tmave vzorovane, rozne druhy aj odtiene aj farebnejsie (napr. dvoj, trojfarebne) a aj samodrzky trosku ine tam maju ako dostat normalne, a su prekrasne, vzdy ked tam skoknem neodidem bez aspon jedych, to sa neda ,))))

...

quelinka - to myslis ake nadherne? tmave/vzorovane? ozaj, dnes si ake zvolila? ja som v ciernych hladkych lesklych ... :-))