PRE KOCKY!!!

Príspevok v téme: PRE KOCKY!!!
sandica

ahojte baby, ja by som sa vas len chcela spytat, ci ste uz skusali podvazkove silonky bez tych pripinaciek??? lebo ja mam stuzkovu a chcela by som si take dat, ale som zvedava, ci sa nebudu smykat??? lebo saty mam vpredu trosku nad kolena a len vzadu su po zem...a nechcela by som aby ich bolo vidno!! a inak-kocky ktore maju stuzkovu-ake saty ste si kupili???diky moc!papa

kaskya

tie po 170 Sk dostat v kazdej poriadnej obuve. maju cierne aj hnede. su perfektne(ani vam nepoviem co vsetko vydrzali a vobec sa nezosuvaju :-). uplne priliehaju k nohe a dobre drzia. pytajte si cierne pancuchy-samodrzky.

adrika

sandica,ja by som sa na tvojom mieste poradila s predavackou v galanterii alebo podobnom obchodiku, ta ti najlepsie povie...pozrie na tvoju vysku, nozky a bude vediet, oni to maju v oku.

adrika

mimochodom, podvazkove su na stipce- na podvazky, cize ci tam mas neviemaku gumu alebo nie, nie su vyrobene na to aby ti drzali same, ale pocita sa s tym, ze ich budu drzat hlavne podvazky.

adrika

no, sana tak to ti uz neviem povedat preco ti klzu,mozno mas zlu velkost alebo prilis tenke nozky, alebo chybne pancusky. Mali by inak siahat trosku vyssie ako do polovice stehien, mozu byt aj dlhsie,predsalen aj vyrobca pocita s nejakym minimalnym obvodom stehna a ked su kratsie aj noha je uzsia...to je to com spominala, ze prve som si kupila na vysku 176(mam 178) a siahali mi asi 5 cm nad kolena...zavisi od dlzky noh,poproste predavacku nech vam ukaze ake su dlhe, vzdy to tak robim a zatial mi vzdy vysli v ustrety, normalne sme ich v rukach ponatahovali a vpohode...niekedy je ta ista velkost aj 10-15cm kratsia.

sandica

sana a nemoze byt ze ti padaju kvoli tomu, ze si si kupila zlu velkost?? ze su ti proste velke?? lebo teraz fakt neviem co mam robit...a vyhodit len tak 250sk do vzduchu sa mi moc nechce...uz som aj tak minula dost penazi na saty, doplnky atd..

zuzik

ano , suhlasim s adrikou, ja sa tiez chystam na stuzkovu a samodrziace pancuchy som si obstarala aj ja.kamosky mi ich odporucili, pretoze maju s nimi dobre skusenosti.ja mam satky dlhe, korzetove, fialovej farby.no priznam sa mam problem zohnat topanky prislusnej farby.

adrika

existuju tzv "samodrziace pancuchy" - su podobne tym podvazkovym, akurat ze maju krajku(na zakonceni, okolo stehna)a ta je zo spodu pogumovana, cize drzi bezproblemov na nohe. Dostat ich takmer vsade, stoja okolo 170 Sk. Treba si nechat poradit velkost a poprosit predavacku, ci by vam neukazala ake su dlhe, lebo napriklad ja mam 178cm a prve co som si kupila mi siahali tesne nad kolena, hoci to bola moja velkost, zalezi od dlzky noh. inak som s tymto druhom silonkovych samodrziacich pancuch spokojna, podvazkove budu urcite padat, nemaju to pogumovanie a vacsinou ani krajku, len take zosilnene zakoncenie, ako na pase napriklad.