PRE KOCKY!!!

Príspevok v téme: PRE KOCKY!!!
sandica

ahojte baby, ja by som sa vas len chcela spytat, ci ste uz skusali podvazkove silonky bez tych pripinaciek??? lebo ja mam stuzkovu a chcela by som si take dat, ale som zvedava, ci sa nebudu smykat??? lebo saty mam vpredu trosku nad kolena a len vzadu su po zem...a nechcela by som aby ich bolo vidno!! a inak-kocky ktore maju stuzkovu-ake saty ste si kupili???diky moc!papa

quelinka

...- mam ich velmi rada, ale musim priznat, ze som alergicka a nie vsetky mozem aj nosit, takze doma ich mam na kopy a nosim niektore len par hodin niekedy len zo tri, a musia dolu, a v niektorych v pohode vydrzim, tu kombinaciu som mala v pondelok, k sukni nad kolena takej veeeelmi sirokej ciernej a k tomu rolacik,aj moja 4 rocna dcerka ma sietovane podkolienky hnede aj bezove, tiez ich uz mala bolo to superne k rifl. sukienke volanovej a cizmam.samozrejme mala pod tym aj normalne pancuchy detske.bezove...

...

quelinka - zaujimavy tip quelinka, skusim tu kombi hneda/cierna. Ja vacsinou takto na jesen a v zime davam prednost ciernym a tmavym pancucham, myslim ze nejak tak lepsie vystihuju aj situaciu vonku (pocasie, tma, ...) a v lete zase hnede a telove ....
tu kombinaciu, co si popisala mas dnes na sebe?
Ty nemas rada pancuchy, ved si pisala ze si ".... taky maly fanatik do pancusiek ci uz samodrziacich, alebo s podvazkami ...."

quelinka

...--- ja mam radej tmavsie farby, teraz letim na tmavohnedu s nejakym vzorom ciernym, alebo sivym, ale proste vsetky tmavsie farby , tie aj nozku peknu urobia, blede su take nijake a kriklave?no uz nie som pubertacka tak nie. Dobre este vyzera, ked si das tmave hnede silonky (alebo aj ine Modre napr.)hnedy rolacik alebo nejaky top, a na tie pancusky este nadkolienky sietove cierne, to je ine kafe. ,)) a ak su vzorovane puncochace ale pekne tak kludne...moze byt. Ale pancusky nemam velmi rada, priznam sa, skriabe ma potom strasne koza, brr.

...

quelinka - a ake vzorovane nadkolienky nosievas? tmavsie/bledsie ? ja som uz tiez nad nimi rozmyslala, ale nic zaujimave som nenasla. ked uz vzorovane, tak nosievam klasicke silonky.

quelinka

... - jasne, ze nosim aj normalne, teraz mam nadkolienky vzorovane, su super, nohavice tzv. puntky a kozacky, je to tak super ,tie podkolienky trosku vytrcaju pri kolienku a vyzera to moc dobre.
Leila----- skus popozerat v svadobnych salonoch tam maju aj malinke ciselka, to naozaj nie su vsade rovnake cisla, skus hladat trosku stahovacie samodrzky, ja som take mala na svadbe, drzia uzasne,nesmikaju sa, nohy v nich nebolia po celonocnom tancovani a maju aj extra male cisla, to viem, svagrinku mam taku nizucku. cena tusim bola 250sk.

lejla

Ale všetko závisí aj od výšky ženy. Pretože. Ja som túžila po samodržiacich pančuchách. Plánovala som si, že ich budem mať pod svadobnými šatami...ale čo sa nestalo....najmenšie možné číslo, aké existuje (čo je XXS) mi siahali vyššie ako rybárske čižmy. Takže na tento krásny ženský doplnok ja môžem zabudnúť. Škoda :-(. Mám 155 cm.

...

quelinka_ ahoj quelinka, suhlasim s tebou, samodrzky su lepsie ako podvazky-to len v erotickych filmoch sa baby v nich predvadzaju. Ja tiez nosievam len samodrzky, ako som uz pisala skoro stale. Neviem, ale mne sa nikdy nesmykaju dole, drzia vzdy super a to nosievam take co sa tyka ceny priemerne cca. 150-250 sk.
quelinka - ked si taka fanaticka do siloniek, nosievas ich stale? a nosis aj klasicke? JA si Niekdy dam aj klasicke pancuchy (nohavicove), hlavne ked je moc zima.
dnes mam samodrzky telove :::
:-)

quelinka

Mile damy, alebo skoro damy!! Ja som taky maly fanatik do pancusiek ci uz samodrziacich, alebo s podvazkami........dajte si poradit odomna ak pancuska klze, skuste si okolie nohy kam bude siahat ta samodrziaca gumka (silikon) nalakovat ale nie velmi a noha nesmie byt nakremovana(mastna) potom sa samozrejme smykaju, a co sa tyka podvazkovych, tie su k spolocenskym satom a toboz uz korzetovym nie velmi vhodne, podvazky totizto budu presvitat cez latku, alebo pretrcat a samodrziace ani nepoznat. A este k tym podvazkovym ,investicia sa vam nemusi vyplatit, podvazkovy pas nie je najlacnejsi a byvaju tie prichytky z umelej hmoty a lamu sa, a este aj ta pancuska na nich obcas aj spadne, lebo sa prichytka otvori. Toz moja skusenost. VRELO ODPORUCAM SAMODRZIACE A SLEDUJTE CI MAJU DVA PASIKY ZVNUTRA GUMKOVE, LEPSIE TO DRZI.Takze snad vam to pomoze.Inak v tescu maju myslim, ze najlacnejsie, mna tam vyslilen 130skk, a v obuvach byvaju dost predrazene, skuste hladat skor v pancuchovom oddeleni, a ceny su naoaj od tych 130 az po 590kk. treba si obhliadnut obchodiky,hmm.

...

kaskya: a co takeho vydrzali? chi-chi
ja ich tiez nosievam, som s nimi spokojna, dokonca ich nosim aj pod nohavice
:-)

delete

adrika mala som samodrzky z BEPON-u, same drzia super. Ale tie haciky na podvazkoch mi neprejdu cez tu samodrziacu gumu?