PRE KOCKY!!!

Príspevok v téme: PRE KOCKY!!!
sandica

ahojte baby, ja by som sa vas len chcela spytat, ci ste uz skusali podvazkove silonky bez tych pripinaciek??? lebo ja mam stuzkovu a chcela by som si take dat, ale som zvedava, ci sa nebudu smykat??? lebo saty mam vpredu trosku nad kolena a len vzadu su po zem...a nechcela by som aby ich bolo vidno!! a inak-kocky ktore maju stuzkovu-ake saty ste si kupili???diky moc!papa

quelinka

dala by som ti typ, kde sa daju kupit aj nadherne a za prijatelne ceny (do 500sk) ale nehodim to na net, puncoskove obchodnícky by sa hnevkali, chi.....porovnavala som totiz ceny a su aj o 200 az 300 lacnejsie ako v butikoch u nas.hmmm.

quelinka

...--- vies to musis mat presvedcovacie metody, napr. ze sa mu tak ukazes v tych novych krasnych samodrzkach ci podvazkoch a len v spodnom pradle, toto u nas zabralo okamzite ,)))

...

quelinka - no tak tie sa pacia asi kazdemu muzovi. Hlavne ze si ho presvedcila, aby ti ich nosil.... mne by sa to asi nepodarilo...
chi-chi

quelinka

nooo chory na to nie je! ale ak sa nahodima k tomu pekne pancusky paci sa mu to, jemu sa najviac pacia podvazkove chichi aj samodrzky. tie extravagantne ani nie. ale toleruje. .)))

...

quelinka - to moze byt sranda, ked ich kupoval prvy krat, ako sa tvaril a hlavne ak osa tvarila ta predavacka :-))
ja by som manzela asi nenahovorila na taku vec .... Tvoj manzel ma asi tiez rad ten material, nie ? myslim teda, ze niektori muzi neznasaju silonky a zenskej nozky v silonkach sa ani nedotknu .......

quelinka

...--- joooj tie ja nemusim!! to by som si nohy zoskriabala aj z koze po 3 minutach, take ja nemozem.Fuuu. ,((( manzel mi kupuje v rakusku nur die briliant 20- nie su extra drahe a nemaju tie pasy na stehnach su az po brusko ako aj dole a vpredu aj vzadu maju krasnu cipku akoby nohavicky krajeckove, vyzeraju na postavicke super a tie mi nevadia, ani netlacia, proste ani neviem, ze ich mam. take mozem tiez odporucit...urcite ich maju aj u nas, ale neviem zatial kde, ale nosi mi ich on tak je to ok, trosku najprv nechcel, ale uz je to v pohode. ,))

...

quelinka - dakujem ta tip, skusim sa tam popytat. Uz nejake z tejto znacky mam doma, som s nimi tiez spokojna.
Ty tusim zasobujes celu rodinka ? :-))
A co hovoris na tie obycajne,za 25sk? su otrasne, ale niekedy ich nisom v zime len tak pod nohavice...

quelinka

moja take mam a dokonca som aj neteri take kupila kriklave ruzove, mali ich v bepone minulu zimu, ci aj teraz neviem, ale tam kupim vzdy tie naj co mam.

...

quelinka - to mas trosku, ze v niektorych nevydrzis dlho, neviem si predstavit ze by som si v praci mala prezliekat/vyzliekat pancuchy ... aj ked jedna moja kolegyna stale nosieva pri sebe aj nahradne silonky vraj keby nieco.
Mozem sa ta nieco spytat, ked ich mas doma take kopy: chcela by si kupit, len neviem ci take vobec vyrabaju - jemnucke cierne a na tom vzor ako sietkovane, proste taka kombinacia obidvoch, nemozem take zohnat .... dnes mam tmavsie sede ale vobec sa mi nepacia :-(