Malá násobilka zdravia

Príspevok v téme: Malá násobilka zdravia
Pišta

1.Zdravie máme v genetickej výbave
2.O svoje zdravie sa musí každý aktívne starať sám
3.Vo svojej podstate sme prírodné bytosti. Naše zdravie je priamo úmerné tomu, ako dodržiavame prírodné zákony
4.Náš životný štýl je náš hlavný určovateľ nášho zdravia
5.Pre zachovanie zdravia je nevyhnutné zabrániť vstupu nežiadúcich látok do nášho organizmu
6.Vitálne látky, pochádzajúce najmä zo surovej stravy sú nevyhnutné a ničím nezastupiteľné pre udržanie nášho zdravia
7.Zdraviu je možné sa naučiť. Preto je potrebné sa vzdelávať na tému zdravia.
8.Náš organizmus je veľmi múdry a odolný. Snaží sa každú sekundu, každý deň, zachovať si svoju integritu. Nebráňme mu v tom svojimi nevhodnými postupmi liečenia.

syma

ja nebyvam chora ale v takychto pripadoch mam 2-3 dni v nose priesvitny hlien, ale neochoriem, zeleninu jeme na desiatu a olovrant
asi kazdy reaguje inak

igris

ja sa vratim zase k tej zelenine a ovociu :). Kolko percent stravy u vas tvori zelenina a ovocie ? U nas je to cca 30-40% a vyzerato ze do dvoch dni opat a zas ochorie cela familia (a to pojedame este aj chemiu/umele vitaminy). Da sa neochoriet ked v okoli je vacsina prechladnuta alebo chora ? :(((

špion

Priprevte sa na to že SZ Andrej odstrani tuto stranku.Prečitajte si FORUM pravidla ktoru napisal ANDREJ.Už niektore odstranil ohladom jationa,bosoriek a interupcii.Radim vam nehadajte sa,lebo to odstrani.

janík

syma-herpes je vnútorného pôvodu a pomerne ľahko liečiteľný,stačí preliečiť slezinu a na 1-3 si vyliečená-akupunktúra

dobrá sekretárka

Prepáčte!!!!!
Beriem na vedomie. Bola som prepracovaná. Bol to taký druh odventilovania sa, ale ktorý sem nepatrí.Sorry.Aj tak ste mi pomohli.Aj tým malá násobilka splnila svoje poslanie.Veď ľudia potrebuju pre život použíjem JATYONOVO slovo "vzletné" slová.Len rada rýmujem.Nič zlé ani iné som tým nechcela!!!! Beriem na vedomie.

pišta

Syma,
najprv k tomu, čo bolo vymazané. Zaregistroval som...a prijímam.
.
A teraz ku herpesu.
Prakticky nemám ho už 2 roky. Viem, že vírus "čučí" vo mne kdesi okolo nervovcých dráh ale neprejavuje sa, teda, iba veľmi vzácne a veľmi mierne.
Trpel som ním, nuž, hádam aj 25 rokov a riadne.
Myslím, že na vine sú najmä živočíšne bielkoviny, v popredí so syrmi a výrobky z bielej múky.