Klub Alverde maniačok

lochness

s niveou nemam skusenosti, pocula som akurat ze testuje na zvieratach a pcha tam kadejake sajrajty (ako vacsina znaciek), takze sa jej vyhybam... tiez uz len cakam kedy miniem co mam a zacnem sa zasobovat alverdackymi vyrobkami :)

BarefootBee

jankaaaa: dakujem za odpoved:)

lochness: tak to mame potom asi rovnaky typ pleti, akurat že mne ten kremik od essence dost vysušuje pleť.....no ten fluid určite vyskušam:)no najskor dopouživam to čo ešte mam a potom hor sa na alverde:)

inak holky som nedavno mala meninky a blizki mi kupili kozmetiku no vtedy som o prirodnej kozmetike nič nevedela tak som sa samozrejme kozmetike potešila, no nakolko som musela narychlo odcestovať v ten den do BA som moc nevenovala pozornost že aka to je kozmetika, no potom som sa dozvedela tuto o prirodnej kozmetike a som si spomula na tu čo som dostala tak som bola trochu v rozpakoch že čo teraz budem s nou robiť lebo som stihla pred odchodom zhliadnuť že je to nivea znama ako ,,same parabeny" no ked som sa vratila z BA tak som si všimla že je z rady pure and nature a je na nej písane že obsahuje 95% prirodných látok tak ma to dosť zaskočilo, neviem čo si mam o tom myslieť...či to myslia akože seriozne važne:D

BarefootBee

jankaaaa: dakujem za odpoved:)

lochness: tak to mame potom asi rovnaky typ pleti, akurat že mne ten kremik od essence dost vysušuje pleť.....no ten fluid určite vyskušam:)no najskor dopouživam to čo ešte mam a potom hor sa na alverde:)

inak holky som nedavno mala meninky a blizki mi kupili kozmetiku no vtedy som o prirodnej kozmetike nič nevedela tak som sa samozrejme kozmetike potešila, no nakolko som musela narychlo odcestovať v ten den do BA som moc nevenovala pozornost že aka to je kozmetika, no potom som sa dozvedela tuto o prirodnej kozmetike a som si spomula na tu čo som dostala tak som bola trochu v rozpakoch že čo teraz budem s nou robiť lebo som stihla pred odchodom zhliadnuť že je to nivea znama ako ,,same parabeny" no ked som sa vratila z BA tak som si všimla že je z rady pure and nature a je na nej písane že obsahuje 95% prirodných látok tak ma to dosť zaskočilo, neviem čo si mam o tom myslieť...či to myslia akože seriozne važne:D

BarefootBee

jankaaaa: dakujem za odpoved:)

lochness: tak to mame potom asi rovnaky typ pleti, akurat že mne ten kremik od essence dost vysušuje pleť.....no ten fluid určite vyskušam:)no najskor dopouživam to čo ešte mam a potom hor sa na alverde:)

inak holky som nedavno mala meninky a blizki mi kupili kozmetiku no vtedy som o prirodnej kozmetike nič nevedela tak som sa samozrejme kozmetike potešila, no nakolko som musela narychlo odcestovať v ten den do BA som moc nevenovala pozornost že aka to je kozmetika, no potom som sa dozvedela tuto o prirodnej kozmetike a som si spomula na tu čo som dostala tak som bola trochu v rozpakoch že čo teraz budem s nou robiť lebo som stihla pred odchodom zhliadnuť že je to nivea znama ako ,,same parabeny" no ked som sa vratila z BA tak som si všimla že je z rady pure and nature a je na nej písane že obsahuje 95% prirodných látok tak ma to dosť zaskočilo, neviem čo si mam o tom myslieť...či to myslia akože seriozne važne:D

lochness

invisible dik :)

inak mozem najnovsie pochvalit aj ten odlicovac na oci s nechtikom co ste tu spominali (zlto-biely), myslela som ze to bude nejaka vodicka (chcela som svoj klasicky baleacky ale nemali ho tak ze reku skusim) ale viac mi vyhovuje ta kremova konzistencia, uzasne vonia, lahko sa s nim odlicuje (lahsie nez s tym 2-fazovym balea), nestipe, neostava po nom mastne, proste PARADA :)

invisible

Alverde šampóny sú fajn, zvykla som používať ten s kofeínom a s avokádom, mala som aj ten s henou. ten bahnový som nemala.

Ten fluid s aloe som kúpila mame, síce ho nepoužíva pravidelne ako všetko :) ale chválila si ho. Ja teraz používam od tej značky Natuderm botanics, krém s ginkom a mikrostriebrom. Používala som od nich aj pleťovú vodu s hamamelom, aj tá bola dobrá.

kAtie 135

Ja používam od Alverde lícenku apricote,voní krásne po ružiach.Dobre sa rozotiera a aj cenu má fantastickú :)

lochness

hej a neviete niekto ake su tie sampony od alverde? pozerala som ze ich maju dost a pekne vonaju (az na ten s bahnom ci s cim), mali ste niekto nejaky? chcela som mame kupit ten bahnovy na mastne vlasy s lupinami, ale skor smrdi ako vonia, tak neviem ze ci sa ho oplati kupit, ci funguje a ci sa ta jeho vona drzi na vlasoch po umyti?

lochness

toto napravo je ten fluid, je to taky kremik v krabicke:

www.google.sk

ak to nepojde tak si vygoogli 'alverde aloe vera fluid' a najde ti to, aj ked trosku iny obrazok je na tomto mojom, asi novsie balenie

ja mam 22 rokov a asi rovnaku plet - T-zona mastnejsia so zopar vyrazkami, lica normalne (hoci aj tam sa mi sem tam daco vyhodi)... akurat mi konci ten essence gel a asi zase vyskusam daco od alverde, lebo hoci neni zly, dako som sa namotala na tu prirodnu kozmetiku a vsetko by som skusala :))