Klub Alverde maniačok

dazdovka666

Mne sa naopak ta regeneracna maska avokado - hrozno pacila, a tiez ten sampon - zatial sa mi tento zda najlepsi zo vsetkych Alverde samponov.

annita

baby tak aj ja sa delim so skusenostami:

ibiskovy sampon + kondicioner je to fajn vlasy jemne ale matne bez lesku...resp lesk je ale nejaky cudny...kedze mam farbene vlasy akoby mi ich nejakym sposobom stmavovali a zmatnovali...neviem...
pouzivam nadalej ale striedam s fuctisom proti lupinam kedze sa mi z nich urobili...

sampon henna oliva- mam ho teraz po ibisteku...co sa tyka penenia peni viac ako ibistek a naozaj robi objem mam pocit...je fajn

regeneracna maska avokado+hrozno- tu sa chcem pozastavit. JE TO OTRAS, fakt strasne. clovek by cakal, ze po regeneracnej maske budu vlasy zregenerovane a nie suche ako slama...trciace na vsetky strany...nieco take som este nezazila...prvykrat ked som ju pouzila myslela som ze je len proste nejaky blby den ked mam take neprirodzene zle vlasy...ale druha sanca jej na statuse napridala...nikdy viac tato maska.!

dazdovka666

Mne sa najnovsie zapacili masla od alverde, to telove aj na chodidla... Pekne vonaju a su strasne prijemne pri nanasani, take chladive a pokozka je po nich hladucka. Mne len stale dost vadi ten obsah alkoholu v pletovych kremoch, na zimu som ich musela uplne vylucit, ale ani teraz to nie je bohvieco.

kaciatko_7

ano je take redsie, ale uz som mala aj redsie od neho... zase mne taka konzistencia vyhovuje viac, lepsie sa rozotiera

batavya

kaciatko pls a nieje to mlieko riedke? vdaka
co sa tyka bakterii v kremoch, sama som jeden mala, detsky sedmikraskovy, mala som ho rada a minula som ho tak do polovice a mam citlivu plet a nic mi nebolo, potom zverejnili upozornenie, tak mi vratili bez vsetkeho peniaze... tiez si myslim ze sa zachovali fer.. a tie bakterie sa nasli iba v niektorych kremoch a radsej stiahli vsetko, cele sady.. niekde sa to tiez moze stat a nikto sa neunuva upozornit a uz vobec vratit peniaze..

kaciatko_7

ja mam teraz novy sampon na intenzivnu regeneraciu, nemozem povedat ze mam po nom hned zdrave vlasy, ale aspon sa krasne lesknu a su hladsie ako predtym... no a telove mlieko jazmin/biely caj je strasne super a ta vona :)

kaciatko_7

dada: ano dostalo sa to aj ku mne... tieto vyrobky su uz stiahnute z predajni... DM sa vtedy ospravedlnila na svojich strankach... a na predajniach to tiez bolo vyvesene... riesili to fer voci zakaznikovi... a myslim ze aj to riziko nebolo az take velke...

Dada

ahojte, hladala som prirodnu kozmetiku a nasla vela pozit.ohlasov na zn.alverde. no zaroven mi vygooglilo niekolko odkazov na nebezpecne kozmeticke vyrobky DETSKE! este k tomu, prave tejto znacky. napr.www.uvzsr.sk
alebo fit.server.sk
dost ma to zarazilo, musim povedat ze aj odradilo a som little bit confused teraz... pretoze si vravim ze ak to obsahuju detske vyrobky, mozu to aj hocijake ine... ??? vase reakcie?

Dada

ahojte, hladala som prirodnu kozmetiku a nasla vela pozit.ohlasov na zn.alverde. no zaroven mi vygooglilo niekolko odkazov na nebezpecne kozmeticke vyrobky DETSKE! este k tomu, prave tejto znacky. napr.www.uvzsr.sk
alebo fit.server.sk
dost ma to zarazilo, musim povedat ze aj odradilo a som little bit confused teraz... pretoze si vravim ze ak to obsahuju detske vyrobky, mozu to aj hocijake ine... ??? vase reakcie?