Klub Alverde maniačok

Dada

ahojte, hladala som prirodnu kozmetiku a nasla vela pozit.ohlasov na zn.alverde. no zaroven mi vygooglilo niekolko odkazov na nebezpecne kozmeticke vyrobky DETSKE! este k tomu, prave tejto znacky. napr.www.uvzsr.sk
alebo fit.server.sk
dost ma to zarazilo, musim povedat ze aj odradilo a som little bit confused teraz... pretoze si vravim ze ak to obsahuju detske vyrobky, mozu to aj hocijake ine... ??? vase reakcie?

anjelik9

ZELENY KREMIK na prekrytie začervenania skúšal niekto? bo som chcela zeleny korektor a potom som videla toto tak nad tým rozmýšlam len neviem či to aj funguje :)

dazdovka666

Ja sa pridam s dalsou skusenostou, tentokrat pletovy olej z divej ruze. Krasne vonia, fajn sa vstrebava a plet je po nom ako hodvab.

ducky

Dievčence ja vďaka Vášmu fóru používam kozmetiku Alverde len 2 dni, ale už mám 16 produktov :-)) ide o tieto, s ktorými som zatiaľ spokojná:

deo gulička s nechtíkom lekárskym

čistiaci gél z morksých rias - lebo mám zmiešanú pleť

pleťová voda z morských rias

fluid z morských rias

balzam s nechtíkom lekárskym

krém s nechtíkom lekárskym

odličovač s nechtíkom - ako mlieko je skvelý a vôbec ma od neho oči neštípu

šampón ibistek/aloe

kondicioner ibistek/aloe

kúra ibistek/aloe

sprchový gél olivy- vhodný na citlivejšiu pokožku

telový krém olivový- mne to nesmrdí

peeling pomarančový

gulička po oči taká modrá

nočný krém s olivami

pena na holenie

Antares

Chcem sa spýtať na ten krém s morskými riasami, u nás v DM-ke je len nejaký s aloe vera a s morskými riasami je len pleťová voda a odličovací gél. Je to to isté??? Inak krém s makadamiovýmo orechmi a kakaovým maslo je úplne najúžasnejší, teraz v zime ho dávam i synovi na tváričku, keď ideme vonku, krásne chráni pred mrazmi.

juk

alverde mám veľmi rada
vyskúšala som sprchové gély - väčšinu a každý sa mi páčil

telové mlieko - neviem presne aké (žeby nejaký biely čaj?) - bledomodrý uzáver malo. A je fajn.

Zubná pasta - veľmi sa mi páči. Hlavne, že nezanecháva takú pachuť a veľmi jemne vonia.

sprej - letný-pomelo a kiwi, trošku lepivé ale inak super.

gélové očné linky - to sme asi dostali staré nepoužité z rakúska alebo odkiaľ, lebo to mi hneď vyschli. :D

šampońy - mala som marhuľový/broskyňový (? taký s oranžovým vrchnákom) a potom ten hnedý. Keď ich porovnám, tak oranžový bol lepší, ale dosť som mala suché vlasy po nich.

kivi

tak moja skusenost :)

S kozmetikou mavam velke problemy, nakolko trpim alergiami. Vyse 10 rokov uz vytrvalo bojujem so suchou pokozkou hlavy, z coho samozrejme vyplvyaju aj neprijemne lupiny. Kadernicka a dermatolog to vysvetlili alergiou na niektoru zo zloziek samponov a poradili mi skusat. A tak som vyskusala asi vsetky dostupne sampony proti lupinam na trhu, ci uz z drogerie alebo z lekarne, detske sampony ale aj tie uplne najobycajnejsie zelene brezove :) bezvysledne... az kym som v diskusii nahodou nenatrafila na kozmetiku alverde. Pri najblizsej prilezistosti som nevahala a kupila SAMPON BREZA SALVIA, ktory mi uplne zmenil zivot. Po lupinach ani stopy, pravidelnym pouzivanim je moja pokozka hlavy stale zdravsia a zdravsia, suche miesta su prec. Nemam slov! :D Kiezby som o tejto kozmetike pocula pred 10 rokmi, kolko nervov a starosti som si mohla usetrit!

a tak tento sampon vrele odporucam vsetkym zenam s podobnym problemom, aky donedavna trapil mna. Je to zazrak! :*

Nephilim

Tak moje skúsenosti s Alverde:
Mala som sprchový gél v tej oražovej fľaške, myslím, že to bola mandarínka, úžasná bol, tiež som bola spokojná s pleťovým gelom, myslím, že to boli morské riasy, ale čo ma sklamalo bol odličovač očí, odlíčil dobre, ale strašne štípal, takže už si ho viac nekúpim
tiež mám kondicionér na vlasy s ružovým vrchnáčikom, ale nezdá sa mi ,že by to bolo niečo extra. Zatial tolko, čo som vykúšala, ale mám v pláne vyskúšať, ešte nejaké mydlá:-)

lochness

jooo to telove mlieko s bielym cajom (taky modry vrchnak) som mala aj ja, uzasna vona :) cenovo sa mi vidi ze je okolo nejakych 3-4 eur... zase to javorove maslo mi mierne smrdi, to makadamiove mam radsej

batavya

tak u mna :
krem na ruky s nechtikom, super, rychlo vsakuje a ruky po nom jemne
Odlicovac dvojfazovy - odlicit odlici, ale moc peni a stipe ak sa dostane do oka, uz ho nekupim
tonovaci krem- super, pouzivam cez leto
sprchace a sampony- nic moc, takisto kondiconery, zle sa po nich cese
fluid na poskodene konceky- smrdi alkoholom, je riedky a vobec nepomaha
telove maslo s makadamiovymi orechmi-je fajn, tak isto s javorom z vianocnej kolekcie
olej na celulitidu- dobry, vonavy, koza je pevnejsia, celulitida samozrejme nezmizla
krem na citlivu plet-u mna nie, stahoval, ale priatelovi sa paci
telove mlieko s pistaciami- riedke, po chvili po voni ani stopa, nehydratuje
Pravidelne kupujem ruzovu vodu, s tou som spokojna, gel s morskymi riasami krasne cisti plet,aj ked trochu stahuje ale po nakremovani je to v pohode. Ocne tiene, puder, licka pouzivam pravidelne, su fajn. Make up camuflage pouzivam ako korektor, celkom dobry ale viac ho nekupim, topi sa mi v kabelke a ostali v nom take hrudky
peeling na tvar s marhulami-celkom dobry
vlasova kura s ibistekom- nic moc
olicovac s nechtikom-stipe, zle odlicuje
Tot asi vse..