Klub Alverde maniačok

kikina

machulka, jednoducho v chemickych samponoch ja casto silikon- je na vyhladeie vlasov, ale ked si ho davas na vlasy casto, tak ich zacne velmi zatazovat... ja som pred tym pouzivala Shaumu, a pri umyvani vlasov tymto samponom som citila, ako ide niaka vrstva z mojich vlasov dole... nie ze by boli teraz vysusene... jednoducho, treba vyskusat:)
A ano, idem sa zblaznit z prirodnej kozmetiky, lebo pre mna je priroda to najviac:) ale priznam sa- dekorativku nemam prirodnu, lebo s nou nemam dobre skusenosti, ale rozhodne nemam nic testovane na zvieratach

umrella

ja sa chystam si zajtra kupit ten sampon s aleoe a ibistekom bo ja mam suche vlasy..tak som zvedava .potom napisem dojmy:D

machulka006

rôsolovitý sprcháč? ou hell...
a ešt ema zaujala pasáž - cítila som ako mi ten silikón zmýva z vlasov... to by ma zujímalo, ako si to cítila :)
btw, strašne veľa ľudí sa ide zblázniť z tejto kozmetiky...
asi to vyskúšam, či to je fakt také geniálne a neuveriteľne úžasné...

kikina

ja mám alverde deo calendula-roll on- je taký slabší, jednoducho prírodný:)... ale hlavne že sa po ňom necítim, ale pre niakych profesionálnych športovcov isto nebude to pravé:) ale prednedávnom som videlav DM-ke niaky alverde deo sprej citrusový, myslím že si ho kúpim, spreje mám radšej ako "guličky"(pred tým ako som prešla na prírodnú kozmetiku som používala spreje Rexona, plné chemikálii a testované na zvieratách:(
ešte mám alverde sprcháč olivový, je dobrý, len niaky divný-rôsolovitý:) ale inak aj pekne sviežo vonia a pokožka je od neho hladkohladká...
no a dneska som prvý krát umyla vlasy šampónom s aloe vera a ibištekom regeneračným. Ako som už písala, má mastné vlasy, ale dlhé takže ich treba vyživovať... a výsledok? no, vlasy mám hladké a jemné, ibaže "inak" ako som mávala po chemických silikónových šampónoch... cítila som ako sa mi ten silikón zmýva z vlasov:) a krásne vonia takže sprcha bola parádna
inak je dobre že sa tu založila takáto téma:)

Lucinka33

Ja pouzivam tonovaci krem Alverde a vyhovuje mi. Este mam sampon s citronovym kvetom a marhulou a tiez sa mi paci,ale zatial som ho pouzila len dvakrat, tak uvidim po dlhsom pouzivani.