Klub Alverde maniačok

twiiity

Ahojte. Neviem, ci to tu uz bolo spomenute, mozno ano, ale je tu neuveritelne vela prispevkov a kym by som ich vsetky precitala, tak ma asi picne :) Len som sa chcela spytat, ma niekto skusenosti s 2-fazovym odlicovacom ocneho make-upu od Alverde?? Taka zelena flaska. Lebo ho mam doma a stipu ma z neho oci, navyse je lepkavy, normalne sa mi z neho lepia oci ked si ich odlicim. Pouzila som ho asi 2x a teda nie som spokojna :( Ake s nim mate skusenosti??

Zas na druhej strane musim velmi pochvalit korektor od Alverde - taky tekuty, v tubicke ako maju lesky - je to zatial prvy korektor, ktory mi uplne vyhovuje, odkedy som vykusala tento, nepozivam iny.

Niektore ste tu spominali, ze ked vam nejaky vyrobok nevyhovuje, tak ho pouzijete na nieco ine - viete mi poradit, na co ine by som mohla pouzit ten odlicovac?? lebo nic ma nenapda :) Dakujem.

dazdovka666

Tak mam za sebou aj ja zopar skusenosti. Plet mam asi zmiesanu s potrebou intenzivnej hydratacie, v zime suchsiu, citlivu, so sklonmi k zacervenaniu.
K mojim skusenostiam:
Sprchove gely - odskusany mam grepovo- bambusovy - vynikajuci, krasne vonia aj prekvapivo dobre peni; mandarinkovo-vanilkovy - tiez pekne vonia, aj ked peni podstatne menej. Co je hlavne, po oboch mam super pokozku, vobec nie je vysusena, aj ked nic po kupeli nepouzijem - co bol moj vecny problem.
Sampon s vytazkom z hrozna a avokada pre lamave vlasy - tu som bola skutocne prekvapena, nevonia sice nejako extra, ale vlasy mam zatial po nom jedna basen - leskle, hebke, doslova makke :) Kazdemu zrejme sadne nieco ine, ale ak mate na hlave nepoddajnu konsku hrivu ako ja, tak naozaj odporucam.
Pletove mlieko a pletova voda z divych ruzi pre suchu a citlivu plet - voda OK, ale mlieko sa mi zda "prilis zmatnujuce" - co je v pripade kozmetiky urcenej na suchu plet trochu divne. Vo vode mi tiez vadi obsah alkoholu. Ale inak fajn, nestipe ani jedno ani druhe :)
Odlicovacie mlieko na oci s vytazkom z nechtika - ako hocijake ine odlicovacie mlieko, ani lepsie ani horsie, mne osobne skor na oci vyhovuju vody nez mlieka.
Vitaminove serum "anti-aging" s kustovnicou - prve dojmy rozpacite, trochu lepilo, ale naozaj postacia len 3 kvapky vklepat do tvare, vtedy je na pleti prijemne a dokonca sa mi zda, ze naozaj ucinkuje :) plet je pevnejsia a prijemna na dotyk /aj pohlad :D/.
Nocny pletovy krem s kustovnicou - tiez fajn, hutna konzistencia, ale vobec nie je mastny, a napriek tomu nemam rano pocit vysusenej pleti. Spociatku mi moc nevyhovovala prilis silna vona, ale zvykla som si.
Uvidime, ci mi takato kozmetika bude postacovat aj v zime, som v tomto trochu skeptik...

anjelik9

lesk na pery - bledoružovy s trblietkami mne sa pači aj ked nejak divno vonia
rúž na pery - bledoružový taky akoby perleťový dávam si nam ešte priehladný lesk na pery takže ok
pleťový fluid s aloe vera - používam ako očný krém pekne zmatní takže mi na nom drží makeup a na viečkach ešte prepudrujem zmatňujúcim púdrom a pekne držia tiene
očne tiene duo - ja mam hnede chcela som len nejake prirodzene su v poho
sada na problematicku plet fluid - mne sa zda mastny takže možno cez zimu sa využije bo teraz sa to neda :) a ešte taku divnu vôňu ma
šampon s bahnom - ja ho použím tak pol na pol s normalnym šamponom bo nedaju a po tom dobre rozčesat vlasy proste ja som zvyknuta na chemiu
nechtikovy balzam - smrdi

smira

Ja som z bahnovej rady vyskúšala iba pleťovú vodu,ale nie je vhodná pre moju citlivú pleť. Skôr na príležitostné použitie, lebo je taká peelingová, obsahuje drobné zrniečka. Denne by som to nemohla, hneď by som mala vyrážky. Inak čistí veľmi dobre.

LucnyKvet

takže ozývam sa k tej bahnovej rade.... bohužiaľ moja skúsenosť nie je práve najlepšia.... najprv som používala garnier pure active, vďaka ktorému som už nemala s pleťou takmer žiadne rpoblémy, ale kedže viem že takáto chémie na pleť nie je bohviečo, vyskúšala som túto bahnovú radu, ráno som použivala pleťovu vodu + krém, večer čiastiaci gél+ krém. Na začiatku to bolo celkom fajn, hlavne po kréme som mala krásne hladkú pleť, ale po mesiaci sa mi z toho spravilo také akné aké som ešte nezažila, celé čelo hrboľaté:( a okrem toho mi tá vôňa po čase začala liezť strašne na nervy

LETICIA

batavyia raz som ho mala a bol fajn teraz mam nivea ten fialovy co aj na holenie a k tomu aj servitky, ale rozmyslam, ze si znova objednam.