Pijete mlieko?

radana

AAAAA,Mimi323,alias mirka23.V nicku ziadnu 22-ku nemam a ani ziadne cislo.Asi to bude tvojimi problemami s pamatou.V takom mladom veku...Mala by si si k tym megadavkam vitaminu C a ostatnym megadavkam vitaminov pridat este nejake ginko,pre zlepsenie pamate. :-D

Mimi323

Takže máš autoimunitné ochorenie? Čítala som, že je na to dobré aj koloidné striebro. Ja si ho objednávam pol litra za 4 eurá. Je super na všeličo.

radca

Mne mlieko dlhe roky sposobovalo zapchu. Ked som ho prestal pit,po mesiaci som bol ako vymeneny.Mlieko moze pit len uplne zdravi clovek. Pri zhorsenom traveni mlieko, podobne ako muka sposobuje zapalove reakcie po celom tele.

rimer

No to znie fakt uzasne, takze si za to mozem sam.. Ano beriem, par rokov som nebral, lebo boli vysledky relativne dobre, ale teraz sa to zhorsilo, tak mam taku asi polrocnu "kuru". Naposledy pred tymi par rokmi co som bral sa vysledky zlepsili po chemo. Ja viem ze je to cisty jed aj pre zdrave bunky, ale keby som nebral, uz by bolo po mne, alebo by som bol minimalne zlomeny napoly alebo na vozicku..

damian

Slniecko, cat.inist.fr

Avsak, vec je jednoducha, bakterie velmi lahko rozvyjaju a mnozia v prekyslenom organizme. Ked pije clovek mlieko a je navyse dehydrovany + neje dost zasaditych jedal ako zelenina, NIELEN Helicobakter ma priestor na rozvoj. Bud sa skor-neskor objavi tento, alebo ine bakterie, vurusy a pod.

damian

Plazomocytom je druh rakov makkeho tkaniva. Najme rakovinu makkeho tkaniva uzku suvisia s chronicky prekyslenym organizmom, zahlienenostou, hormonmi, mrtvymi leukocytami z mlieka.

Ak potrebujes viac poradit navstiv moju temu Pravda o rakovine alebo nasu stranku badatel.sk alebo mi rovno napis.

Az sa bojim opytat, ci beriech chemoterapiu?