Antonov 24

Nikola0407

Ani si neviem predstaviť, ako sa cítia ľudia, ktorí tam prišli o svojich blízkych, keď plačú ľudia, ktorí nepoznali nikoho z tých, ktorí sa už nevrátia. Pretože plakoalo celé Slovensko a nie len Slovensko... Súcitím s tebo, Nika. Je mi to úprimne ľúto. Držím ti palčeky, aby si sa z toho dostala a aby sa z toho dostali aj tvoje detičky. Bude to ťažké, ale buď silná. My tu na fóre ti veľmi radi tú silu budeme dodávať.

syma

nika teraz musis byt silna hlavne koli detickam, moj muz mal pred 3 rokmi autonehodu dcerka mala 3roky a syn1/2roka, 7 mesiacov sa z toho dostaval, tiez som bola na dne, ale ked ma moje dieta videlo ako placem, zhacila som sa a s vypetim sil som sa premahala, je to velmi, velmi tazke,
ale verim tomu ze koli detom to prekonas, ked nam zomrela prababicka povedala som detom, ze nam ju vzali anjelickovia, pretoze bola tym najlepsim clovekom na svete a teraz ju potrebuju viac ako my, viac menej to aj ked s pochybami akceptovali
a do teraz na nu spominaju s laskou a ziarou v ockach

nika

ahojte ste vsetci velmi zlaty ze takto nadialku so mnou drzite,malicky nema ani rok a starsia sotva 3 ona sa stale pzta ze kde je ocko a kedy pride a nevie pochopit a ja jej neviem vysvetlit ze uz...chce ist za nim na kopec a mu pomoct odviest ho domov...neda sa mi to pocuvat vzdy sa rozplacem a ona zneistie ze preco placem a tak...

Miška

nika
je mi to ľúto čo sa ti stalo,musi ti byť hrozne,prajem ti uprimnu sustrasť.Čas rany zahoji.Mne tam kamaratovi zomrel lekar ktori bol s nimi a poznam dceru toho lekara.Ja som pred 10 rokmi stratila blyzkeho človeka a tiež som sa dlho stoho spametavala,ale po čase mi začal rany liečiť čas a teraz mi ta osoba navždy ostala v srdci.Maš niekoho kto ťa stym podrži?Potrebovala by si sa stoho vyrozpravať,nesmieš to držať v sebe.Viem to z vlastnej skusenosti a ked potrebuješ plakať tak sa vyplač tiež to nedus v sebe.Nedrž to v sebe povec nam to to ti pomôže.Držim ti velmi palce sucitime stebou.P.S.ja som ta Miška stej stranky kde si mi napisala,že čo sa ti stalo.Dufam,že som ti aspon trochu pomohla,nezavidim ti v akej si situacii.

Pišta

Keď mi týždeň po mojej svadbe zomrela mama, môj najväčší poklad vo Vesmíre, aj keď som svoju mladú manželku veľmi ľúbil, nevedel som, ako ďalej žiť.
Vtedy som objavil jednu báseň, ktorá mi okrem milovaných okolo mňa trochu pomohla. Aspoň trocha.
.
„Když je ti smutno, utíkej.
Utíkej, až spadneš vysilenej na teplou Zem.
A když vzhlédneš vzhuru,
nedohlédneš svého smutku.“
.
Prajem Ti, aby najväčšia sila na svete, láska v Tebe a okolo Teba, pomohla Ti prekonať toto obdobie.

S

nika,drzim Ti vsetky prsty,aby si mala vela sil.Musis to mat velmi tazke a tie deticky,to si ani neviem predstavit na co vsetko sa pytaju.Zvladnut takuto bolest je asi nad ludske sily. Velmi Ti prajem,aby sa Vam to podarilo

syma

nika, dufam ze nikoho najdes, aspon budes citit, ze v tom nie si sama, ale sama urcite nie si, cela moja rodina plakala ked sa to stalo
moj svagor je pilot ale uz na dochodku, ten clovek co bol pilotom antonova 24 bol jeho priatel a po nom zostala zena a 10 rocna dcerka, ktora stale velmi place, a uz ja ja placem toto pisem, drz sa a mysli na to ze sme s tebou, kludne napis, podporim ta

igris

ahoj Nika,
neviem si ani predstavit ako sa citis, ale je mi hrozne luto co sa ti stalo a nakolko mam depku cely tyzden (oproti tvojim problemom su tie moje uplne blbosti) tak brecim tiez. Viem ze som ti asi nepomohla ,len som mala potrbu ti to napisat. drz sa