Antonov 24

vlado73

...mne minulý rok zahynul brat - pilot vrtulníka...
viem, aký je ten čas potom, vnútorná bolesť sa nedá nijako vyriešiť, jediná odpoveď je vydržať, ...žiť sa musí...
...tá bolesť je modlidba...
...on už žije iným životom, je to veľmi ťažké, ale v myšlienkach mu treba zakývať na rozlúčku a dovoliť mu, aby sa oslobodil z našich sŕdc...
...ja som to urobil viac krát...
...ja verím, že sa stretneme, a pochopíme zmysel utrpenia, teraz nám však prináleží len niesť bolesť...
...pocítil som, že láska vytvorila v mojom srdci miesto, ktoré po jeho odchode ostalo prázdne...
...akoby mi z neho ubudlo...
...verím, že Boh-Láska pre nich -tam- má miesto, a aj pre nás...

Spojte sa so svojimi najbližšími, nesmiete byť sami.
Všetko má zmysel, ktorý sa ukáže neskôr.

Česť im a pokoj Vám

nika

...zajtra je Valentin mozem ist na cintorin zapalit sviecku a to je dost smutne...1.3.2006 sme mali mat 3.vyrocie sobasa...29.3. sme mali oslavovat prve narodeniny nasho synceka...

nika

...pre JATYON...
myslim ze za palestincanmi placu ich rodiny a za indianmi tiez-nie nikto!!!
...dalej si myslim ze palestincania ani indiani neplacu za mojim manzelom...

neznáma

Milá Nika, keď som čítala tvoje riadky srdce mi zovrelo od bolesti, cítim s tebou síce som nemala nikoho blízkeho v tom lietadle, ale veľmi sa ma táto udalosť dotkla. Želám ti veľa síl do ďalšieho života. Česť všetkým mužom na palube Antonova 24.

Sophi

Z uprimneho srdca ti chcem vyjadrit uprimnu sustrast.Viem ze to velmi boli, ale verim v to ze to zvladnes.Mne zomrel pred rokom priatel, bola som s nim 3 roky.Bolo to hrozne ale viem ze ta bolest sa casom zmierni.Boliet to bude vzdy no ostane ti hlboko v srdci to vsetko co si s nim prezila a verim v to ze aj ked tu on uz nie je (aj tak je stale s tebou).Vela sil a mysli na to ze mas krasne deticky.

neviem kto napisal vyrok: "zivot nam z neznamych pricin berie nieco (niekoho), co nam kazdym dnom bude chybat, no jedneho dna to vsetko sa vrati a bude tak ako bolo v tedy ked sme vlastnili vsetky casti"

Nikola0407

Jatyon, prepáč, ale teraz si si svoju poznámku naozaj mohol odpustiť. Všetci sme zhrození z každej tragédie, ale jednak táto sa nás dotýka najviac a jednak sa tu rozoberá konkrétny problém a to bolesť zo straty manžela a otca.

jatyon

Nike, samozrejme, vyjadrujem uprimnu hlboku ucast.
.co a ako sa to stalo nesie plnu pecat nezmyselnosti ...
.

reagoval som skor zo sirsieho hladiska .....
.

Andrej

Jatyon,
asi nebude. To je vzdialene utrpenie. Toto je utrpenie, ktore mame na dosah a skoro sa nas osobne dotyka...Niki sa dotklo osobne.
Myslim, ze si zasluzi nasu uctu.

jatyon

a za tymi dvansatimi Palestincanmi, co miluly tyzden zabili nik nebude plakat ?
a za tymi statisicimi Indianmi, co europania vyvrazdili, nik nebude plakat ?