Ako a kde si kupit kondom?

Príspevok v téme: Ako a kde si kupit kondom?
Anggie

Nazov Mojej temy : AKO ? & KDE si Kupit Kondom ??? ;-)

Tak zacnem , mam viac ako 18r. (20r mam).
Otazky su :
Kedy ste si prvy krat kupili kondom ?

A ako ste si ho pytali? -myslim take ze ste povedali len znacku kondomu .. atd
Viete neviem ako si ho mam opytat ...

A kde je naj,naj lepsie na kupu kondomu , myslim bez trapasu ....
A kde sa da zohnat kondom?

+ Ktore znacky kondomov su najlepsie ?

pehatahanka

už iba online, v eshopoch máš super výber a nemusíš riešiť rozpaky, keď kupuješ s partnerom, tak si veberiete spolu, ak sama a nevieš naozaj, aký vybrať, tak zvoľ nejakú fakt klasiku durex a pod.

PetkaV12

Náhodou, tiež nakupujeme cez eshop aj kondómy, hlavne si objednáme do zásoby a nemusíme furt riešit alebo nakupovať mega balenie v dorgérii. Hlavne máme svoj obľ. sexshop superlove, kde s tým nakupujeme pod jedným aj iné pomôcky

KlarikaP

Ja si rada objednávam kondómy a hračky cez eshop superlove lebo to príde diskrétne zabalené ako bežný balík a vyhnem sa predávačke v obchode a jej crazy pohľadu

zuzkazuzicka

tiez nerada kupujem v kamennych obchodoch, ale zas chcem mat istotu ze kupujem kvalitu, nie nejaky fejk. minuly rok som nasla shop o-sexe.sk kde maju durexy za akciove ceny, neni pre mna dovod nakupovat inde.

Jelšo

Tak aj ja pridám niečo. Začiatky boli také, že som ocovi bral zo šuflíka (vedel o tom a robili sme si z toho srandu). Potom, keď šiel do obchodu, tak som mu občas nakázal, aby mi kúpil krabičku. Ale keď som už nechcel otravovať, tak moje prvé kúpy boli normálne v Jednote pri pokladni. Mali ich pod skleneným pultom. Pýtal som si ich: jedny prezervatívy :D Potom mi to už bolo trápne, tak som začal kupovať po 3 krabičky v drogérii. Nikdy som sa nebál presiahnutia, lebo pri kúpe som sa pozrel na ten celofanovy obal do svetla a videl som, že obal je hladký, bez poškodenia. Potom frajerka prešla na tabletky, ale po čase ich vysadila z dôvodu, že styk sme mali zriedka. Prešli sme spať na kondómy, to som objednal z internetu, 50 kusov za 17 €. Lenže sex s nimi už nebol dobrý. Keď sme už pred tým mávali bez, s hak, tak rozdiel bol veľký. Ako bozkávať sa cez sklo. Tak teraz berie tabletky a 40 kondómov je uložených v skrini.

piperhal

my kupujeme cez net, už druhý rok v kondomshope, vždy sú nejaké super akcie a keďže máme spotrebu 50-60 mesačne, nechci vedieť, ako sa v obchode pri taktomo nákupe na mňa dívali, hlavne ľudia za mnou,predavačkám to je jendo