Ako a kde si kupit kondom?

Príspevok v téme: Ako a kde si kupit kondom?
Anggie

Nazov Mojej temy : AKO ? & KDE si Kupit Kondom ??? ;-)

Tak zacnem , mam viac ako 18r. (20r mam).
Otazky su :
Kedy ste si prvy krat kupili kondom ?

A ako ste si ho pytali? -myslim take ze ste povedali len znacku kondomu .. atd
Viete neviem ako si ho mam opytat ...

A kde je naj,naj lepsie na kupu kondomu , myslim bez trapasu ....
A kde sa da zohnat kondom?

+ Ktore znacky kondomov su najlepsie ?

niekto

ja sa chranim pharmatexom
okrem toho ze je to dost spolahliva antikoncepcia je to velmi uciny lubrikant

ten krem na ruky by som neriskoval resp by som tam nedaval nic co na to nieje urcene

Radusek

Ahojte chcel by som kupit lubrikacny gel pre muzi a neviem kde maju a ktore su najlepsi??? Nie v sex shope lebo je drahe. Odpiste mi

tonko51

od júna kupujeme na -odkaz odstránený- skusali sme vsetky durex,primeros,masculna a zatial ako najspolahlivejsie dlhodobo vychadzaju primerosy

NST

Prvu krabicku som si kupil v stanku pred skolou. A druhy v hypernove, dal som to na pas a normalne zaplatil... Mam 15 rokov. Ale tie druhe boli dost drahe xD Tak ale fajne ochutene

modrooká

Ked som bola tehotná potrebovala som na vaginálny ultrazvuk kondom.V živote na to nikdy nezabudnem.Isla som na ultrazvuk a na dvere vypísané-na vyšetrenie doneste so sebou prezervatív.-Na prízemí v nemocnici v lekárni plno ľudí.Ked som sa dostala k pultu plno ľudí sa dívalo na mna,ked som si pítala jeden kus.Totiž tam predávali po kuse.Odvtedy prešlo skoro 9 rokov,no nikdy nezabudnem.Mala som vtedy 37 rokov.No zaujímavé ale ked k svojej gynekoplogičke idem ona tam má a ked potrebuje mi spraviť vyšetrenie tak nemusím hrabať v taške.Odvtedy neviem ako je to v nemocnici,síce medzitým mnoho lekárov má už vo svojej ordinácii ultrazvuk.Takže ja som robila v obchode ale o tom prepichnutí kondomu som nepočula.U nás to maju skoro pri pokladni vyložený prezervatív.

:-Pbebe

ja by som ich kupovala v lekarni hlavne nedoverujem v obchodoch tam ich hockto moze prepichnut spendlikom.. a pytat ich normalne napriklad ja kupujem durex tie si myslim su naj na trhu... poviem durexy vrubkovane alebo z hrejivim ucinkom a podobne...

micaa

pri pultovom predaji: "Jaj a este prezervativy vas poprosim..."
vo velkych hypermarketoch: jednoducho ich polozis na pas

Ja som kupovala pepino, teraz beriem hak