Ako a kde si kupit kondom?

Príspevok v téme: Ako a kde si kupit kondom?
Anggie

Nazov Mojej temy : AKO ? & KDE si Kupit Kondom ??? ;-)

Tak zacnem , mam viac ako 18r. (20r mam).
Otazky su :
Kedy ste si prvy krat kupili kondom ?

A ako ste si ho pytali? -myslim take ze ste povedali len znacku kondomu .. atd
Viete neviem ako si ho mam opytat ...

A kde je naj,naj lepsie na kupu kondomu , myslim bez trapasu ....
A kde sa da zohnat kondom?

+ Ktore znacky kondomov su najlepsie ?

PetkaV12

Náhodou, tiež nakupujeme cez eshop aj kondómy, hlavne si objednáme do zásoby a nemusíme furt riešit alebo nakupovať mega balenie v dorgérii. Hlavne máme svoj obľ. sexshop superlove, kde s tým nakupujeme pod jedným aj iné pomôcky

KlarikaP

Ja si rada objednávam kondómy a hračky cez eshop superlove lebo to príde diskrétne zabalené ako bežný balík a vyhnem sa predávačke v obchode a jej crazy pohľadu

zuzkazuzicka

tiez nerada kupujem v kamennych obchodoch, ale zas chcem mat istotu ze kupujem kvalitu, nie nejaky fejk. minuly rok som nasla shop o-sexe.sk kde maju durexy za akciove ceny, neni pre mna dovod nakupovat inde.

Jelšo

Tak aj ja pridám niečo. Začiatky boli také, že som ocovi bral zo šuflíka (vedel o tom a robili sme si z toho srandu). Potom, keď šiel do obchodu, tak som mu občas nakázal, aby mi kúpil krabičku. Ale keď som už nechcel otravovať, tak moje prvé kúpy boli normálne v Jednote pri pokladni. Mali ich pod skleneným pultom. Pýtal som si ich: jedny prezervatívy :D Potom mi to už bolo trápne, tak som začal kupovať po 3 krabičky v drogérii. Nikdy som sa nebál presiahnutia, lebo pri kúpe som sa pozrel na ten celofanovy obal do svetla a videl som, že obal je hladký, bez poškodenia. Potom frajerka prešla na tabletky, ale po čase ich vysadila z dôvodu, že styk sme mali zriedka. Prešli sme spať na kondómy, to som objednal z internetu, 50 kusov za 17 €. Lenže sex s nimi už nebol dobrý. Keď sme už pred tým mávali bez, s hak, tak rozdiel bol veľký. Ako bozkávať sa cez sklo. Tak teraz berie tabletky a 40 kondómov je uložených v skrini.

piperhal

my kupujeme cez net, už druhý rok v kondomshope, vždy sú nejaké super akcie a keďže máme spotrebu 50-60 mesačne, nechci vedieť, ako sa v obchode pri taktomo nákupe na mňa dívali, hlavne ľudia za mnou,predavačkám to je jendo

lienocka2

Prvý krát som kupovala kondómy, asi v 15tich. Žiadny problém nevidím, prídeš do drogerky, hodíš do košíka, zaplatíš. Ak nevieš aký si chceš kúpiť, tak choď do takej, kde ich nemajú priamo pri pokladni, ale medzi ostatným tovarom. Teraz už kondómy nepoužívam, predtým sme používali durexy, ale čo viem, tak ani s inými značkami neboli problémy (Pepino), alebo aj s lacnejšími. Alebo aj v lekárni myslím, že zoženieš.