ľúbim ženáča

olympia

ahoj gejša,
ja mam presne taku dilemu ako ty, prave som nad tym rozmyslala a presne som citala ten prispevok od toho damiana... a asi sa na to vykaslem nieje to prijemne ja sa napriklad drzim na uzde nepripustam si city k nemu lebo viem ze ak by bol slobodny tak by som ho uz nechcela lebo by som mu nedoverovala ze by mne nerobil to co robi zene so mnou..J e to zacarovany kruh , treba sa toho asi zbavit co najrychlejsie lebo sa do toho zacinam nestastne zamotavat a mam pocit ze aj on...utekaj aj ty z toho vztahu a napis co si spravila a co je nove ... aspon si mozme navzajom pomoct asi sme dost podobne pripady len ja som do toho nastastie nespadla tak po hlave ako ty...
pa zatim( inak aj vekovy rozdiel medzi mnou a nim je presne taky ako medzi tebou a tym tvojim chlapom som si teraz vsimla)
inak chlapi vedia strasne ublizovat.. inak este jedna otazka vedela si hned od zaciatku ze je zenaty?

petruska

ja neviem ved na rovinu ti predsa povedal ze zenu a dieta neopusti tak naco sa trapis?ved predsa ak sa ti to paci tak sa snim stretavaj ale iba v posteli....ale radim ti ked viez ze miluje rodinu tak sa snim nestretavaj pretoze sa budes stale viac a viac trapit...

hviezdička

prečítaj si príbeh damiana "som chronicky neverný"tiež nikdy tú druhú neľúbi...si iba jedna z mnohých!

lole

Nedokazala by som byt ta druha, som na to az prilis hrda. V zivote (teda aj vo vztahoch) berem vsetko alebo nic. Nikdy nerobim nic polovicato. A chodit so zenacom? To mi moja povaha absolutne nedovoluje.

katjas

ahoj, podla mna ho milujes len preto, lebo vies ze je to "zakazane oocie" , a vies ze k tebe chodi od tej druhej-"horšej". Ale keby si sa stretla s tou druhou, a ta by ti ho takpovediac dala, v tej chvili by uz pre teba nebol taky atraktivny, ani jeho dotyky by uz nikdy neboli take horuce, ani bozky take ziadostive. Omrzelo by ta to. Lebo nieje mozne tak milovat niekoho, kto je urceny pre niekoho ineho. Radsej si najdi toho svojho praveho, ktory bude lea a len tvoj a o ktoreho sa s nikym nebudes musiet delit.

evicka

GEJSA zamysli sa nad sebou..ma ta len na sex,na nic ine,si pre neho len hracka a ked ho omrzis,najde s inu ,ale stale jeho manzelka bude cislo 1!tak sa neponizuj a najdi si slobodneho,pre ktoreho nebudes vzdy len ta druha...

ebam

Ahoj Gejša,

nechcem ťa sklamať ale Rata ma pravdu presne takýto istý problém mam aj ja a uvedomujem si že čim som stým človekom dlhšie tým ťažšie je sa od neho odviazať a to ani nevravim, že sa stretávame v praci.bude ta to dusit vo vnutri a hlavne ti to naburavat akekolvek mozne dalsie vztahy pretoze ho milujes a citis sa zan zadpovedna. len prosim nesprav si s nim dieta bolo by bez otca a ty by si sa aj tak nevyrovnala jeho manzelke vzdy budes len ta druha takze sa rozhodni ci si ochotna hrat tuto hru

rata

Gejša, ak s ním zostaneš, vždy budeš tá druhá. Musíš si uvedomiť, že to nie je muž pre teba. Ja viem, že je určite super. No predstav si, keby si ostala tehotná. Myslíš, že by zostal s tebou? Tak to ani náhodou, tým si teda on život komplikovať nebude, a vlastne ti to aj povedal, že ju nikdy neopustí. On svoju ženu vlastne klame a podvádza, a ty si myslíš, že tebe by to nikdy neurobil? Čím dlhšie s ním budeš, tým viac nebudeš chcieť byť druhá. Zamysli sa nad tým.