ľúbim ženáča

olympia

ANKA
a co ak nevedela ze je zenaty, mne sa napreiklad stalo taketo nieco, ze mi nepovedal ze je zenaty a zistila som to az ked som bola zalubena .. tak mi skuskte na toto povedat vas nazor ked ste vsetci taky mudry a opovrhujete potom aj mnou, lebo aj ja som bola dlhsie so zenatym chlapom

katika88

Nikto tak to je vazne super rada ;-( ale clovek by mal mat aj nejake svedomie co tebe ocividne chyba, chudak tvoja manzelka.To nemas ani trochu sudnosti? :-((

nikto

nič sa neboj, nemusiš sa trapit teraz to nerieš a uživaj si.som ženatý a šlape to takto už niekoľko rokov.super.

anka

Lubis zenateho? A to sa nehanbis? to si taka neschopna, ze sa zmozes, len na to, aby si rozbila druhemu rodinu, obrala male dieta o otca a druhu zenu o manzela! Jemu ide len o to, aby si nieco dokazoval, nemysli si, ze ta lubi, ked bol neverny svojej zene, bude aj tebe.Dievca zlate, dufam, ze mas v sebe aspon stipku hrdosti a ukoncis tento nerovny vztah.

katika88

Kup si knihu ktoru napisala zena ktora prezivala to iste co ty a nevedela sa z toho vymanit.Urcite ti to pomoze zamysliet sa nad mnohymi vecami.Ta kniha sa vola "Byť tou druhou z lásky...
O ženách, ktoré ľúbia zadaných mužov a napisala ju Lucia Kollarova.Mozes si ju objednat tuto: www.martinus.sk

dada

cert- trápnyyyyy!!! lubit zenaca, neznamena byt kurvou...ale je to skor problem, tak od neho utekaj, aj ked to bude velmi tazkeeee...aj ked ho lubis, ma male dieta a potrebuje iba rozptylenie...

cmuuuuucik15

Gejsa,len tak nahodou som prisla na tuto stranku.A precitala som si Tvoj problem...Chcem Ti povedat,ze v niecom podobnom som tiez: cez leto som bola v Spanielsku a zalubila som sa-do zenateho. Mam 21 rokov, a on 36 a maleho synceka. Sme spolu uz pol roka,a zenaty je skoro rok... Neviem co mam robit,snazim sa cakat... Snad mi osud ukaze, co mam robit... Drzim Ti palce :) papa

jana2

Gejša,verím ti,že si zaľúbená,ale nemá to budúcnosť.Ved ti to na rovinu povedal,že ťa má iba na sex. Nikdy nepochopím mužov casanovského typu,ktorí balia a zvádzajú ženy ako na bežiacom páse a zanechávajú zlomené srdcia.No ani ty nie si bez viny.Vieš,že je ženatý a bola by si rada,keby sa rozviedol a ľúbil iba teba.Nevadilo by ti,že si rozbila manželstvo? Hľadaj ty dievča radšej chlapca vo voľných vodách,teda slobodného.

Alternativa

Je to nahoda, ze v tomto okamihu idu prave po sebe tato tema a tema "Moj otec podvadza mamu"? Ide to v ruka v ruke - Ty si mozno stastna a niekto na to doplaca. Ale vlastne ani Ty nie si stastna. A cas kazdeho posuva do inej roviny, inej situacie, ten stastny sa moze zmenit presne z takeho dovodu raz na nestastneho, veru tak je to.