ľúbim ženáča

gumajz

ja mám nato, len jedno. tie chudery čo si hladajú,alebo sa náhodou dali do kopy so ženáčmi tak asi nemajú nato, aby si ich všimol nejaký slobodný muž. sú to úbožiatka poľutovaniahodné ked si nemôžu nájsť slobodného.

wanda

pre cmuuuucika15 - skor, ci neskor ho to s tebou prejde.Ak aj od zeny odide, tak /ak to nebola nejaka potvora/ po case zacne nad vsetkym rozmyslat, porovnavat vas dve...a neverim, ze vyhras.A hlavne ty zacnes na neho poriadne ziarlit, lebo ked zahol inej zene, preco by nezahol aj tebe. Pokial ju nemas zo zlata....

anka

Olympia, prepacte, dievcata az teraz mi uvolnila dcera na chvilu internet, tak odpoviem:nikto z nas nie je neomylny, moze sa stat, ze sa zalubis do zenaca a nevies o tom, ale ked to zistis a verim, ze kazda z vas to zisti co najskor, ak nie je mentalne retardovana.Ako? to uz necham na vas,a argument, ze UZ SOM Sa ZALUBILA! Ako mozete lubit darebaka, ktory klame svoju manzelku!!!!!

katika88

Nie nezazila ale videla som Sona talkshow na tv JOJ a tam bola autorka tej knihy ktora prezila presne to co vy baby a zase niektore recenzie su dobre ohodnotili to na 3 a pol hviezdicky z 5 tak to neni az take zle.Myslim ze to stoji zato kupit si to ked sa tak trapite.

cmuuuuucik15

Ahaa...no tak v tomto pripade neviem ani ja co je lepsie... ja sa tiez bojim toho,ze by som mu (keby sme to dotiahli az do svadby) :) nikdy neverila, pretoze ked to spravi chlap raz, moze to spravit x krat... ale asi by som bola nutena raz mu zacat verit, lebo bez toho vztah nie je vztahom...