ľúbim ženáča

anka

Zo srdca vam prajem, aby to zle, vsetko trapenie, ktore robite, nech sa vam to stonasobne vrati, aby ste mali v zivote oci len pre plac.Ste ubohe zeny, ktore nie su schopne zalozit si rodinu- starat sa o nu.Preto kradnete manzelov a nicite manzelstva.

zizi

myslim že som v tom namočena tiež... ale s tym rozdielom, že ten môj "ženáč" odišiel od zákonnitej a býva so mnou, hoci si stále dookola musí vypočuť moje náreky, keď sa tam vracia k deťom - samozrejme...čo o tom usudzujete, nie je to len zámienka ? hm?

anka

Vsetkym babam, ktore behaju za zenazymi muzmi, prajem z celeho srdca iba to, ze ked sa oni vydaju, aby im tiez nejaka mlada im behala za manzelom, aby vedeli, co je to trapit sa .Baby, ze sa nehanbite, ked suka neda, tak pes nechce.Je mi z vas na grc.

brunuska

skutocne nechapem preco nad tym tak kazdy moralizuje- nikdy neviete co vas v zivote caka- a ten ktory tvrdi ze jemu sa to urcite nikdy nestane-tak sa mu to stane.

ria25

aj ja milujem ženatého chlapa no a čo?akí ste morálni všetci...som s ním lebo to chceme obaja a nechcem nič meniť.nepotrebujem ho stále iba príde milujeme sa je nám fajn,no potom ide za ženou a rodinou.je to kruté ale taký je život.možno aj ten tvoj alebo Tá občas zahne,len o tom mlčia.

betty2

trápiš sa len sama...!On vie čo chce ale či ty vieš čo chceš od života?!Od neho nič nemôžeš čakať akurád sex a trápenie....

vlasta

Precitala som si nazor m@rko,dost surovy,ale dost pravdivy,pokial si vedela,ze je zenaty.Uz to ta malo zastavit,skor nez sa ta dotkol.Je to obycajny hajzel,co si nevazi svoju zenu a poviem ti narovinu,kazdej takejto zene,ako si ty,prajem,aby si dostala takeho isteho hajzla za manzela,co si ta bude tak vazit,ako si on vazi svoju zenu.Az potom sa mozno spametas a prestanes ich obdivovat a milovat.

crazynka:)

Gejsa, co od toho vlastne ocakavas? Otvorene ti povedal, ze zenu ani dieta neopusti a nemysli si, ze ho to casom prejde a ostane s tebou. Je to muz ktory ma svoje zazemie, rodinu, priatelov a nic na tom nebude menit. Vravis, ze ho lubis ale on ta ma len kvoli sexu. Mozes byt neviem aka dracica ale to mu k zivotu urcite nestaci. A myslim, ze ani ty netuzis byt nejaka dlhorocna milenka. Sex je sice dolezity ale nie je to vsetko. Radsej ho nechaj tak a skus sa poobzerat po niekom inom, lebo takto ti vsetko pekne pretecie medzi prstami a nakoniec aj tak ostanes sama. To mu ver.