ľúbim ženáča

ivette

Laskavo nerob nam 21 rocnym hanbu, aby si ludia nemysleli, ze sme vsetky take sproste. Ten clovek podvadza svoju zenou s mladou pipkou o ktorej riti rozprava kamaratom pri pive a potom doma vecer spapa teplu polievocku a hra sa s dcerou. Si vazne sprosta ak mu to zeries. Si sprosta ak si snim isla do postele a vedela, ze je zenaty a ma dieta. To Ti hned malo prezradit, co je to za charakter. Svoj zivot si skaz ako chces, ale vynechaj z toho to dieta a jeho manzelku. Aj ked pochybujem, ze to clovek ako ty dokaze vobec pochopit.

brunuska

viete baby o tejto teme sa da polemizovat donekonecna-ale ja ani vy nic nezmenime-tak to vzdy bolo aj bude. no najvacsia chyba je ak vinu hladas v sebe-aj ked to zena vzdy robi.

brunuska

muz ako tvor nie je prisposobeny od prirody byt verny jednej zene cely zivot-to si myslim ja a viem aky su muzi-vsetci rovnaky.muzi nedokazu byt verny- my sme verne,oni nie.

delixa

neviem,preco zenaty chlapi si hladaju "bokovky".asi maju doma nedostatok lasky,inac si to neviem vysvetlit,alebo sa nabazili tej svojej?tazko povedat,zenaty podvadzali a budu podvadzat,poznam to so skusenosti..cest vinimkam.

anka

Brunuska,ale kazda slobodna zena by mala mat svoju hrdost a tiez mysliet na to, ze raz bude aj ona vydata a bude milovat svojho manzela a svoje deti.