Postava zeny

iris

ja odcestovana a ked som momo domu,tak sa mi vzdy podari schudnut.prave som sa pomerala.boky 98,5
vies,ja schudnem velmi rychlo,hoci nie umyselne.fakt mi ta stovka nevadi.ale lepsie je mat menej.nohavice su mi lepsie.

betka20

iris:z hmm som vcera moc nepéisala lebo siel prec ale stale super.No ttak dnes som si chcela obliect nohavice a boli na mne hrozne takze znova som tam kde som bola aty?

sofinka

mala som o 10 kg menej .. viem ze teraz niesom tlsta som normalna ale asi mam stastie na chlapov ktory maju vysoke naroky na zeny alebo lepsie povedane obklopuju ich zeny ktore u priliz krasne a ja musim s tym drzat krok...uz ma to nebavi stale hladat dokonalost..

iris

betka, ahoj!!!
som tu par dni nebola,ako zijes? necitam,tak napis o com premyslas? co ti napisal hmm?? dufam ma stale tak dobre nazory!

sofinka

no ja sa saa sebe vobec nepacim.. pred rokom som vyzerala uplne inak boze keby sa dala vratit moja postava taka aka bola vtedy

janula26

babenky no a čo ak mame na sebe trochu viac mäska?ak sa pačim sama sebe tak potom nie je čo riešiť,nie?ak sa chlapovi nepačim tak nech kuka inde,chi.Inak volam sa Janulka a bola by som rada ak by niekto so mnou pokecal,nepoznam tu nikoho,pa..

betka20

no tak dnes som si chcela obliect nohavice.A boli na mne strasne takze znova som na zaciatku neznasam tie moje boky.MUsim ale aj chcem schudnut aspon 5 kil od pondelka zacnem