Angína, zápal hrdla

Príspevok v téme: Angína, zápal hrdla
cla

pred rokom som mala 3mesiace hnisavú angínu,vysoke teploty.využívala som 6antibito.pol roka som bola zdravá.teraz už 3mesiac mám zapálené hrdlo.samé spreje,tobolky,vitamíny a ani 2antibiotík mi zápal nezmiernilo. pribrala som 8 kíl, cítim sa naliata,hrdlo ma stále svrbí,už naozaj neviem ako naň. neporadí mi niekto? vopred ďakujem za každú radu.

----------------
Angína www.zdravie.sk
Angína (tonzilitída, tonsillitis acuta) www.zdravie.sk

alessandra10

ahojte, nevie mi niekto poradiť čo to môže byť, keď mám bolesti hrdla pretrvávajúce, už vyše tri týždne, zaľahnuté obidva uši a dráždivý nočný kašeľ? Ďakujem za rady.

trixy4

moj 16-rocny syn mava caste hnisave anginy a zapal hrdla.Lekarka odporucila vynechat zo stravy mlieko a mliecne vyrobky.Napodiv sa vsetky tie problemy stratili.No pred mesiacom sa syn vypil mlieko a od vtedy mal uz dvakrat hnisavu anginu a teploty 40,1....mlieko obsahuje nejake mikroorganizmy ktore to vyvolavaju. skus vynechat mlieko na urcity cas a sama posudis ci je to tak.

matthew6969

Ja mam nieco podobne kazdy druhy tyzden sa mi vracaju teploty a bolesti hrdla a trva to tak uz rok momentalne mam ist do nemocnice lebo ten jazicok co mam nad jazykom mi napuchol a nemozem prehltavat sliny v noci som sa na to prebudil je to dost bolestive nikto mi nevie povedat co mi je ani lekari a po visetreniach ma uz nebavi chodit a ja som prave asi preto dost schudol.

qrse

dobry den pani Ivka.chcela by som Vas poprosit o radu ako zvysit imunitu a aj info o prirodnych antibiotikach.mam 1,5rocnu dceru stale je chora kazdy mesiac sme na antibiotikach a stale ma zapal hrdla alebo zapal priedusiek.tento tyzden sme dojedli antibiotika a zase mame horucku.budem rada ak mi co najskor odpisete.dakujem pekny den

dada

AHOJ Ivka 1,
ak môžeš tak porať ako zvýšiť imunitu,lebo asi mesiac sa neviem dostať z virózy a na reflexnej masaži mi tá pani povedala,že mám preťažený lymf. systém,ďakujem

RNG

Marhula, nechcem kritizovat tvojho lekara, ale diagnozovat "sarlachovu anginu"(sposobuje streptococcus pyogenes)bez kultivacie alebo aspon virazkoveho vysevu je len triafanie na slepo.
Ale predpisala spravnu medicinu na to(ak to bol S.Pyogenes, ktorych je az 80 druhov), penicilin zatial nezlyhal na ne.

marhula

moj syn mi teraz podvecer povedal, ze ho uz hrdlo neboli, pritom poobede este mal teplotu 38, na obed som mu dala prvu tabletku penicilinu, potom ma clovek taku zlost, ze ci mohol este pockat s navstevou u lekara, lebo dieta bude uz zajtra veselo santit a pritom este 10 dni brat antibiotika.som to trochu poplietla,lekarka povedala, ze ma sarlachovu anginu

agina

Kup si v lekarni kvapky Australian tea tree oil, daj do pohara 4 kvapky, zmiesaj s vlaznou vodou a 3x za den kloktaj, Malo by to pomoct.Kvapky stoja okolo 180,-