Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
suns

Mam par otazok ohladne farbenia vlasov:) poradite? Som prirodna blond a premyslam odfarbit sa na tmavo hnedo, skoro cierno. Akym sposobom chyta farba na prirodne blond vlasy? Viem, ze je lepsie ist kadernicke a nechat u nej 1 000,- za farbenie, alebo radsej prist s farbou a ona si zauctuje len za pracu? Alebo to risknut, kupit si farbu a nafarbit si doma? Ako je vidno vyrastajuce blond vlasy na tmavych prefarbenych? prepacte za mozno hlupe otazky, ale je to dost dolezite rozhodnutie, ktore nechcem lutovat.. dakujeeem:) pekny dnik

Alexa12

Mali by ju mat ja som ju vtedy objednavala z notina tak skus tam a bolo to urcite Loreal ale odtien uz fakt netusim prepac :/...

Alexa12

Tak to si myslim ze bude v pohode :)... Viem ze s ciernou je niekedy problem hlavne ked to je nejaky taky modro-cierny alebo cerveny odtien a vtedy to moze chytit mierne necakane inak :D... Ale tak si myslim ze to budes mat nieco podobne ako som mala ja...

Alexa12

Mne to chytilo uplne super a hned na prvy krat s mojou... Na aku farbu to vlastne chces ist? Tiez hnedu, ci az ciernu?...

ivanuska265

mne predavacka v notine povedala ze mam radsej prve skusit len taku tu mesacnu ci aku tak som si ju zobrala a dost sa mi to pacilo tak by som to prave chcela na dlhsie ale nie za cenu toho ze si svoje vlasy znicim preto som si uz nekupovala ani tu na dlhsie ze sa radsej poradim co a ake nasledky to bude mat inak Alexa chytila ti ta farba dobre hne dprvy krat ako mala?... lebo mne ta mesacna dala o nieco svetlejsi efekt ako by mala ale to zase chapem ale dufam ze tie dlhodobe farby maju lepsi pigment...

Jacques Luccas

Ak poznáte niekoho kto má problém s vypadávaním vlasov určite skúste Profolan. Je to hit z USA, ktorý pôsobí na príčinu rednutia vlasov. Keďže bojuje s príčinou a nielen s následkom, je to najlepšia voľba, ktorá je dnes na trhu k dispozícii. Profolan taktiež blokuje alopéciu a má priaznivý vplyv na farbu vlasov tým, že bráni ich šediveniu. Je prírodný a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Stačí navštíviť stránku nplink.net

Alexa12

Ja som sla z blond na hnedu iba raz a uz som potom nemala svoju farbu tak som si dala jednu taku len zosvetovaciu a uz sa to podobalo ale nebolo to uplne to... Ak chces len skusit tak si nedavaj permanentnu ale ak vies ze chces tmavsiu na dlhsie tak potom v pohode...

ivanuska265

dlhovlaska a robila si to vsetko doma alebo aj v salone? ako sa ti zmenila kvalita vlasov? nezriedli priapdne neoslabli?