Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
suns

Mam par otazok ohladne farbenia vlasov:) poradite? Som prirodna blond a premyslam odfarbit sa na tmavo hnedo, skoro cierno. Akym sposobom chyta farba na prirodne blond vlasy? Viem, ze je lepsie ist kadernicke a nechat u nej 1 000,- za farbenie, alebo radsej prist s farbou a ona si zauctuje len za pracu? Alebo to risknut, kupit si farbu a nafarbit si doma? Ako je vidno vyrastajuce blond vlasy na tmavych prefarbenych? prepacte za mozno hlupe otazky, ale je to dost dolezite rozhodnutie, ktore nechcem lutovat.. dakujeeem:) pekny dnik

petra lewosa

ja som bolaa spimava blondinaa a samaa som si nafarbilaa vlasy na hnedo :P ziadna kadernicka ani nic.. a chytilo mi to uplne bombovo :P uz mam hnede vlasy take cokoladove az do cierna asi skoro tri roky... možno budem chciet zmenu na nejaku svetlohnedu orieškovu.. ale neviem ako to urobim :D to uz radsej skocim ku kadernicke lebo by to dobre nedopadlo :D ale bude s tym trapenia :D najprv ryšavka zo mna bude:D ale aj to je pekne :P a potom mozno sa podari.. ale musim o tom silno porozmyslat.. lebo sa mi paci aj ako ma teraz cokoladove az do cierna ale aj orieskova je pekna :D je to tazke.. a este ked som taka nerozhodna :D

Lili11

Baby prosím poraďte..mám stredne hnedé vlasy, ale už asi 3 roky je zo mňa blondýna. Chcem opať hnedé vlasy ako som mávala, len trošičku bledšie, už mám aj kúpenú farbu-palette zázvor, no čítam tu také komentáre že by sa mi mohli sfarbiť do zelena?? Je to pravda? A ešte jedna otázočka - ako sa to farbí? Najprv nafarbím tie blond vlasy a potom hnedé 1cm odrastené korienky? A hlavne koľko minút?? Prosím poraďte mi, lebo vôbec neviem..Ďakujem vopred!

erccu

ahoj suns,, nemohla by si mi poslať foto,,, ako si vyzerala predtým a potom,, lebo aj ja presne o tom rozmýšlam,, či sa mám dať prefarbiť, a či nie,,,,,,,,,,,, len sa na to neviem nejako odhodlať,,, keby si bola taká zlatá,,tak na erccu@azet.sk,, díki díki

suns

no kadernicka mi povedala, ze sa mi po 1. farbeni bude zmyvat, lebo pigment este nie je dost vnutri vlasu, cize bolo treba ist za mesiac na dalsie farbenie, potom o dalsi mesiac som si dala zafarbit len korienky... :) len teraz rozmyslam, ze by som si to dala premelirovat na blond.. myslite, ze to chyti na 1.krat?

beybe

baby a ked ste mali predtym blond vlasy nevyzmyvalo sa vam to hned?lebo mne za 2tyzdne uz...kolko krat si musim zafarbit vlasy na tmavohnedu aby mi to uz take ostalo a nie za 2tyzdne vybledlo na blond?

gouka

aj ja sa pohravam s myslienkou prefarbit sa na tmavo hnedu, ale stale sa neviem odhodlat..kocky dajte fotky aby som videla tu zmenu..goukagb@azet.sk

charlottenc

Cawte neviete mi poradit ci je ta farba natural and easy dobra? Ja mam take normalne hnede vlasy a chcem ich odfarbit na tmaho hnedo ale bojim sa ze to bude vyzerat hrozne a potom to nedam dole ani za rok. Pripadne ktora farba je dobra a setrna?

tyrusqa

flowinka:ahoj,vyskusala si natural and easy? aka je? no ja mam doma kupenu a coskoro budem farbit,tak som sa chcela uistit ci je ok.

suns

caf, prepac bola som mimo kompiku:) Noo takže farba na vlaskoch a pocit skvely:) ja ako blond cely zivot - pripadala som si nevyrazna, mohla som sa akokolvek nalicit - dymove oci atd, nikdy to nebolo efektne.. TERAZ? :) uzas, dokonca aj odlicena vyzeram dobre:P kadernicka sa ma spytala - aku mate poslednu farbu na vlasoch? :D ja ze - "ale to mam svoje" :D nechapala... zhodli sme sa na najtmavsej hnedej aku mala - skoro cierna... chytilo to genialne, len sa mi to bude vymyvat postupne az do blond, kedze pigment este nie je taky zafixovany, preto si to pojdem dat znova zafarbit:) noo a je to taka cokoladova - ale taka viac do cierna.. neviem ti to popisat - poslem foto na mail - coskoro:P oki? :) vela stastia, za 34 eur mam genialny novy look, s ktorym som uplne stotoznena, vsetci chalani na zurke sa zhodli ze mi to velmi sekne:P /juj/ tak vela stastia:)

blonde/brunette

wow naozaj??? ja som sa chcela ísť dnes objednať, ale neodhodlala som sa:( bojím sa:)
nepošleš mi foto? mám tiež svetlú pleť a modré oči, tak snáď by ma to nakoplo:)

d.glamour@zoznam.sk

kaderníčka nehovorila nič, že ideš z blond na tmavú? nehovorila nič o tom, že ti to môže chytiť napr. so zeleným nádychom? pardon za veľa otázok, ale som zvedavá:)