Co je to za diagnoza? M359?

joni_

ahoj, stehy isli dnes rano koncne von, to je ulava, koncne sa po tyzdni mozem normalne najest :)

mariaa aj tebe pekny den

[zruseny12]

VSEVDKA
pozri si temu:

Prosim,ak je niekto alerg.na ml.bielk.KAZEIN...OZVITE SA...
aby som tu neplietla svoje zdr.problemi do temi JONI_

JONI_....pekny den ti prajem...

joni_

ahoj mariaa

no uz je to v pohode, ale 4 dni to bolo blbe... uz to koncne odpuchlo, len keby este isli von tie stehy, zavadzaju tam a este to trochu boli. V piatok budem volat, ci uz mam vysledky, som zvedava ake budu.

anetka_

no moja dr. mi na ten vapnik povedala, ze pokial mam vyvazenu stravu, nemal by byt problem. lenze uz som pocula, ze niekoho zanedbala a dotycna skoncila s osteoporozou.

vsevedka

re:anetka
jasné, po 2 rokoch pravidelnej liečby nemôžeš len tak bez porady lekára vysadiť jeho liečbu(len sa obávam, že ti endokrinológ bude tvrdiť, že iné riešenie ako syntetická substitúcia hormónu neexzistuje)
ak sa obávaš odvápnenia, treba skontrolovať hladinu kalcia, na doplnenie kalcia sú dostupné rôzne prípravky, to by nemal byť problém

vsevedka

jj,Andrej, vaša databáza je ale čisto orientačná.M35 u vás oboznámi, že sa jedná o iné systémové postihnutie spojivového tkaniva, ale je veľký rozdiel mať dg M35.5 Multifokálna fibroskleróza, alebo M35.4 Difúzna (eozinoilná)fasciitis či Jonina M35.9 Nešpecifické systémové postihnutie spojivového tkaniva-Autoimunitná choroba (systémová)NS.Proste dg M35 má ďalších svojich 10 podtried, z ktorých každá tvorí inú-odlišnú diagnózu.Preto je potrebná i tá diferenciácia za bodkou, čiže tretie číslo.