Co je to za diagnoza? M359?

[zruseny12]

JONI_
hned som zacala skusat,mala som silny kasel...zacala som pit SKOROCELOVY CAJ/skorocel mam nazberany z luky pod lesom...a mozem povedat,ze pomohol,po kasli ani stopa,len sa musi pit pravidelne,kym kasel nevymizne.../
SKOROCEL ma aj ine ucinky
CISTI KRV,ODHLIENUJE ATD.
zacala som aj KOSTIHOJ pouzivat,ako caj,ale aj ako kupel a obklady na nohy a klby,kosti...lebo ma poslednej dobe zasa zacali boliet,kosti na nohach atd.
maj sa krasne

joni_

ahoj milady, no to si mala dobre, ja som mala rez tiez na dva stehy ale mala som to aj dost opuchnute, bolelo to a stehy isli von po tyzdni

ako sa ti teraz dari?

milady70

Joni, ach jaj,čo to máš za lekárku? Mne biopsu môj krčný urobil na prvýkrát, maličký rez, dva stehy, žiadna bolesť, bola som poobede na 14. hod. a lekár mi nič o tom, že nemám pred zákrokom jesť, nehovoril. Mierne to bolelo, keď prestalo účinkovať anestetikum,ale ani mi pera neopuchla,na štvrtý deň, keď som bola na kontrolu, mala som stehy vypadnuté. Môj histologický nález bol dve drobné slinné žliazky s nejakým ložiskovitým infiltrátom.Tým sa potvrdila diagn. Joni,škoda, že nemáš takého odborníka ako ja.Nemusela by si to podstúpiť druhýkrát.

joni_

ach vsevedka, kiez by, ale mala som dojem, ze doktorka hovorila nieco v takom zmysle, ze zas to bude len loteria, nie je iste ci sa to na druhy pokus uz podari... bojim sa zajtrajska, ta biopsia nie je ziadna sranda, najradnsej by som tam nesla. Mam take obavy co ma caka, ci nebudu robit vacsi rez ako minule, zo snahy vybrat naozaj nieco zo slinnej zlazy, brrr
a zase mi bude zle, 3 hodiny pred zakrokom nemozem jest a potom tiez nie hned, a mne byva od hladu velmi zle, minule som tam skoro odpadla

ozaj, na sono nadobliciek sa treba nejak pripravit, na lacno alebo tak? alebo je to uplne v pohode, ako pridem tak mi to urobia? nakazala mi to endokrinologicka, vraj mam aj trosku zvacsenu stitnu zlazu, ale uvidi sa ake budu vysledky z krvi, mozno to nic nie je, a musim ist este zenskemu, no to bude groteska lebo zajtra idem na biopsiu a vo stvrtok hned gynekologovi a asi nebudem moct riadne rozpravat, no vsak nejak sa dohovorime hadam

maria tak vyskusaj cajiky a potom daj nejaky tip :) ja beriem stale hlivu, uz druhy mesiac, malo by sa to tri mesiace, aby sa videl nejaky vysledok tak uvidim

vsevedka

joni, je mi ľúto, že si odber tej slinnej žľazy minule iba natrénovali, dúfam, že v stredu sa im to konečne podarí a budú mať šťastnú ruku

[zruseny12]

JONI_
vies,na co som sa vrhla ja?teraz momentalne...?
skusam aj BYLINKY...
spomenula som si na ZAGOROVU,ako mala problemi z krvou a nejake bylinky-caje jej pomohli...
tak pokusam aj ja,pit caje...

pozri si na google je to zaujimave...

ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE

[zruseny12]

ja idem na druhy tyzden po polroku na kontrolu...tak som tiez zvedva,ako je,ci sa to zlepsilo,ci zastavilo,alebo zhorsilo/myslim,ten vapnik,ci ho este tratim,alebo ako to je...teraz momentalne/

joni_

ahoj, ahoj, bola som dnes pre vysledky z tej biopsie dolnej pery, skoro som odpadla - biopsia sa nepodarila, nepodarilo sa im zobrat ani kusok slinnej zlazy, v stredu idem znova na zakrok..... :(