Velmi suche vlasy

miladka 123

AHOJTE BABY.čitala som vaše problemi s vlasmi.AJ JA MAM TAKY PROBLEM SUCHE VLASY,VISKUšALA SOM NAOZAJ VšETKO ALE ODPORUčAM ZABALI Z OLIVOVEHO OLEJA , TO JE NAJ čO MôžE BYT, A šAPON A BALZAM TERAZ POUžIVAM OD SAJOSU VšETKY VYROBKY čO SA TIKA TEJ ZNAčKY, A SOM VELMI SPOKOJNA VISKUšAJTE SOM SPOKOJNA VLASY SU HNET PO PRVOM UMITí MéKE PODAJNE ,LESKLé VISKUšAJTE.........

RiushBejb

ja som si na vlasy dávala ricínový olej a velmi pomohol :),,len je ťahsie ho zohnať pretože v lekarni vam ho nemusia predať,,mojej matke ho predali ale len zato ze sa poznaju a vedeli naco to potrebujem.

janka.leta

A este chcem k tomu "uzasnemu" vajce - olej maska. To je velky nezmysel. Vajicko vysusuje vlas - ja som mala z toho este horsie vlasy.

janka.leta

Ahojte ja som mala z vlasmi obrovske problemi. Okrem toho ze boli zalostne suche spalene slabe tak mi aj neskutovne vypadavali. Ale uz rok ich mam na nepoznanie - prvy krok je - zafarbila som si ich spat na moju povodnu farbu - bledo hnedu - co na tom ze mi po case vyrastali ale kontrast aspon nebol taky viditelny a ja som nemusela zasahovat dalsim farbenim tak som vydrzala 9 mesiacov. Potom som si dala peknu hnedu - vlasky boli leskle ozdravene a plne zivota. No a samozrejme som musela investovat do kozmetiky REDKEN a KERASTE a vysledok po prvych pouzitiach bol tak viditelny ze sama som bola prekvapena. Poradim este jednu vec, ak patrite medzi tie, ktore si rano umyvaju vlasy a hned si ich aj fenujete, radsej vstante o hodinu skor nech fen nadobro prestanete pouzivat!!! to mi super pomohlo tiez

Snehul1enka8

Dakujem Ti velmi pekne Sanja a aky je ten suchy sampon? Niektore vlasy mam proste uplne pokrcene, hrbolate, vobec nechapem co je s nimi. Niektore vyrastaju rovno a hladko a niektore ako by ich slak trafil :))) Az mam pocit ci to nie je rakovina koze na hlave :)))

sanja

zajímavé ten príspevok jeaž z roku 2006? dobre vidím?hm.....

snehulienka naozaj vytrháš až taká si nervozna, netreba vždy len z hotových produktov rozmýšlat, možeš aj sama si zostavit.

napr.olivovýolej parafinalebo len čisto pena z panthenolu žltku a obal na hlavu,potom zmyješ.Ak máš aj tak suché,možeš vtriet hydratačnú indulonu a potom paradoxne ale daj si na to suchý šampon kamoška tak robila tiež som sa čudovala a pomoho to,dostaneš tvar vlasy nebudu suché.

a ešte čo je podstatné že vlasy su zrkadlom stravy takýže možno panthenol lieky ae vitamin a vitaminy skupiny B a možno nemala by si do nich zasahovat ako trvalá nátačky.Ja odkedy nič nerobim s nimi mi velmi posilneni a narástli rýchlo

Snehul1enka8

Ahojte, potrebujem poradit.
Co sa deje s vlasom, ked vyrasta hrubsi a dokrceny, mozete si to predstavit ako chlp napriklad z ohanbia. Vlas nie je hladky, ale ma drsny povrch. Ked ho vytrhnem, vidno ze rastie krivo, hrbolato. Bola som uplne vystrihana a rok som si uz nefarbila vlasy. Mam ich vela rozne po hlave. a najviac na prednej strane hlavy. Som z toho zufala. Vyskusala som rozne kury z domacich receptov, ale nic nepomohlo. Zaujima ma ci mate presne taketo vlasy aj vy so suchymi vlasmi. Vlasy mam leskle a nestiepia sa, nakolko su nove a kratke cca 10 cm. Prosim poradte mi co s tym, lebo som z nich natolko nervozna, ze si ich vytrhavam a potom mam plesiny. Dakujem velmi pekne ...

Ewulka

Natali a aj ostatné baby, ja som mala ten istý problém so suchými vlasmi, pretože som dlho mala melír z peroxidu, tiež som yvskúšala všetko možné, ale nepomohlo. Minule som bola u svojho kaderníka veľmi dobrého a som sa ho pýtala že čo by mi odporučil a priamo tam mal BIOLAGE šampóny a kondicionéry. Odporučil mi ten kondicionér, tak som si ho kúpila. Hneď na prvé použitie som mala vlasy iné. jemnučké, pritom sa mi dali pekne tvarovať nie také jemné že z nich nejde nič urobiť, ale fakt ako krásne vlasy. Je síce ten kondicionér drahší, ale stačí ho mať raz za dlhšiu dobu..a hlavne je to ze je zalozeny na prirodnej baze, takze ziadna chemia. a dlho vydrží. Uňho som ho kúpila za 15 eur a nieje predajný v drogériách iba v salónch a našla som aj na internete taktiez za 15 eur, tu je link :
www.kadernictvo.sinen.sk
tam asi treba napísať tej babe, čo má ten salón že máte záujem ak by ste mali, inak fakt ako odporúčAM :)

LILIII

///////..ja momentalne pouzivam olej z tekvicovych semienok ,ten mi zatial sedi najviac on totizto nie je moc mastny a davam si ho i po umyti potom ho uz neoplachujem..............a este sa chcem opytat ci neviete nieco o oleji z bambuckeho masla vraj je super zatial som pouzivala len krem z bambuckeho masla (na tvar) no ten olej je vraj supeeeeer NEPOUZIVA HO NIEKTO Z VAS ? A AKE MATE SKUSENOSTI