Velmi suche vlasy

Diva Veronik

Ahoj,
moje vlasy boli tiež suché kôli použivaniu žehličky na vlasy. Mala som problém aj s rozštiepenými končekmi avšak tie som odstránila nožnicami. Nožnice bohužiaľ suché vlasy nespravia a preto som si kúpila výbornú ale drahú (50 €) masku od KERASTASE NUTRI-THERMIQE a tá môj problém vyriešila.
Ty si sa však pýtala na účinný domáci zábal. Pre ten najúčinnejší OLIVOVÝ ZÁBAL ti stačia tri suroviny a to: 2 vaječné žĺtky, 2 polievkové lyžice panenského olivového oleja a jednu malú lyžičku medu. Suroviny zmiešaj a zmes nanes na suché vlasy. Nanášaj od korienkov až ku končekom. Pokiaľ sú tvoje končeky extra suché môžeš na ne naniesť viac zmesi ako na vrchnú časť vlasov. Tento zábal nechaj pôsobiť 30 minút a potom ho zmy šampónom.
Ešte ťa upozorním na šampóny ktoré obsahújú silikón. Sú to väčšinou šampóny na zväčšanie objemu. Silikón vlasy ešte viac vysušuje. Možno sa ti po umytí s šampónom na objem budú zdať leské je to len dočasné a po čase budú tvoje vlasy vysušené.
Dúfam že som pomohla nielen tebe ale aj ostatným čitateľom

dasdada

Jedavaj viac mastnych jedal, mozes mat prirodzenu mast znicenu v crevach od jari apod. pripravkov na odmastenie, staci trosku nehat na riade a bum problemy, poriadne vyutierat riad a nepouzivat vela jari, iba kvapku.

blond1

ja by som ti doporučovala urobiť si olejový zábal na vlasy . Na suché poškodené vlasy je najideálnejší sladký mandľový olej, ktorý sa natrie na suché alebo jemne navlhčené vlasy,na to si dáš igelitový sáčok a zabalíš do teplého uteráka. Necháš si to pôsobiť asi 15 min a vlasy potom umyješ šampónom. Mandľový olej hĺbkovo hydratuje pokožku ale aj vlasy, stimuluje ich rast, dodáva im lesk a prinavracia pružnosť. Ja som s nim veľmi spokojná :-)

kristina68

ja som mala velmi suche vlasy po trvalej a farbeni, ale pomohol mi ceramidovy sampon a vitalne vlasove fluid od Annemarie borlind. Vyskusala som aj vlasove kury, ale mala som z nich viac mastne vlasy.

BLONDY

JEDNOZNACNE KADERNICTVO A V NOM KERATINOVE KURY, plus NEJAKE TIE VYROBKY, KTORE VAM K TOMU PREDAJU NA DOMOV. OPLATI SA INVESTOVAT, JE TO VELKA ZMENA !!! TAKZE, JEDNOZNACNE K E R A T I N ...

Blondy

BLONDY

AHOJTE !!!

Teraz uz ozaj viem, co pomaha poskodenym ci suchym vlasom. Jednoznacne KERATIN !!! Vyskusala som kadejake srandy, ci uz prirodne, ci uz kupene, ci nase ci z Indie ci z Izraela, ale je to jednoznacne KERATIN. Chodim ku kadernicke na keratinove kury a zacinam sa davat do poriadku. Nepomohlo doteraz nic, iba KERATINOVE KURY ... Vygooglujte si alebo sa poradte s kadernickou ... To je moj typ. A vynikajuci, aj ked ten keratin nie je zadarmo ...

BLONDY

adoree

na suche vlasy odporucam rekonstrukcnu terapiu JOICO by Shiseido. V salone kde s touto kozmetikou pracuju vam urobia stvorkrokovu kuru a na doma si mozete zakupit vyrobky z rovnakej rady. Je to naozaj vyborne.
Ak nemate vlasy extremne vysusene, moze stacit aj hydratacna rada.