Velmi suche vlasy

7vb7

Poradili by ste mi či sa tato dixi vlasova voda moze davat hned po umyti vlasov, na mokre vlasy ci sa to votiera? Dakujem : )

Verca_11

Mam rovnaky problem a viem aj z coho- zehlenie vlasov. Ja mam ten typ vlasov ze si ich nachvilku skrutim do chvosta alebo si dam gumicku alebo stipec a ked si ich znova rozpletiem na vlasoch vidno ako boli vypnute kde bol stipec a podobne. Z tohto dovodu si ich zehlim aj ked to obmedzujem.
Rozmyslam nad tym olivovym olejom, ako citam je ozaj ucinny.
Ale chcem sa spytat vyskusala som mnozstvo samponov (gliss kur, elseve, dove, ...) ale ziadny nepomohol, minule som tak rozmyslala nad tymto samponom 1.bp.blogspot.com pouzivala som ho ako dieta nema ho niekto odskusany ako "funguje na dospelacke vlasy" ?

sisa72

Tak vyskušané a velmi učinne: rozmiešať olivový olej s vajíčkom teda len žltok a može sa pridat aj vytlačený citron.. to sa dobre rozmieša a nanesie na umyte uterakom vytreté vlasy.. vlasy sa zabalia do igelitu a navrch sa ešte omotá uterak.. ja si to nechavam na hlave aj dve hodiny a potom si to znovu umyjem..

LindaK

Ahojte ja som mala velmi suché vlasy kupila som si šampon z lekárne na suché vlasy je to nejaká kozmetika z mrtveho mora potom si som kupila b-komplex forte (nakolko mám problémy z vitamínmi, chudokrvnosť..)
začala som teda užívať každý den ten b-komplex a umývať si vlasy šamponom hlavne kedy treba. Vlasy sa mi viditelne zlepšili nejsu také suché a nelámu sa. Prestala som používať žehličku, tužidlá lebo to strašne vysušuje a žehlička ti ešte urobí to že sa ti začnu vlasy lámať. Ešte mi pomohli nejaké masky oliv. olej vaječný žltok, med ... vlasy su jemnejšie lesknu sa proste super vyskúšajte.

vila amalka

Odporucam Serum na vlasy s vitaminom E alebo arganovy olej. Dodaju lesk a zivot suchym vlasom, vyzivia. Pouzivam ich na striedacku. Serum este k tomu naaaadherne vonia. Kupujem na www.eshop.natureal.sk.
Odporucam!