Velmi suche vlasy

PetkaV12

Ja s mamkou už dlho používame tuto masku notino. sk/loreal-professionnel/mythic-oil-vyzivujuca-maska-pre-silne-a-nepoddajne-vlasy/ od Loreal profesional a strasne krasne vonia :) kupovali sme ju kedysi este v kadernictve ale tuto je lacnejsia

kralovna_12

Ja mám tiež velmi suché vlasy, ale čo je zvláštne že rozštiepené- poškodené naozaj nie su, len su proste suche, elektrizovane bez života :/

ANGEL-DEMON

ja si robim zabal kokosovy+ricinovy olej+žltko = na pokožku hlavy na končeky.... no ale ako som písala treba podstrihavať každe 3 mesiace, lebo ked nepodstrihavaš vlasy sa dalej štiepia a štiepia.. najlepsia je pravidelnost, na ktoru si vlasy zvyknu že potom sa prestanu aj lámať.. bez nožničiek to nejde.... žiaden taký zázrak neexistuje... ja mam už vlasy so pol chrbta, o rok toho času b som už mohla mať po zadok, no ale chodim sa pravidelne pekne podstrihnuť...
stačí 1 cm.. do mesiaca je nazad...
a odporučam aj ja ten REVALID je to super... aj teraz som nechtiac schudla 3kg lebo mam fyzicky naročnu prácu, hned mi zacali vlasy padať, nasadila som revalid len 1TBL rano-večer a ani mesiac neprešiel a už som videla rozdiel že mi prestali padať...

bee_1

mne konkretne pomohol o,livovy olej :) a kombinovala som ho s tabeltkami revalid a aj sampony od tej istej znacky je to taky mensi zazrak aj kokosovy aj olivovy olej vykskusat treba :) teraz maju akcie -odkaz odstránený-

forgi

na strasne znicene vlasy som kombinovala loreal sampon na farbene vlasy s kondicionerom pre poskodene vlasy :) konkretne www.parfums.cz mne to pomohlo

Silva P.

Domáci recept by som ti poradila kvalitný olej a vajíčko. Osobne som na to nikdy nemala odvahu :) Radšej by som volila kvalitnú kozmetiku. Mne pomáha regeneračná maska od Dove, ktorá obsahuje arganový olej a krásne vlasy ozdraví a zvláční: -odkaz odstránený-. Hlavné je to nepreháňat s žehlením a odfarbovaním.

Martina179

Mne pomohol sampon a kondicioner Vatika almond, kupila som na daburdirect.sk. hned ako mi prisiel balik od nich, tak som pouzila sampon a po niekolkych minutach aj kondicioner. vlasy som mala ako nove, bola to prijemna zmena. boli jemnejsie, lahsie sa rozcesavali a ani tolko mi nevypadavali. Uvazujem este, ze si objednam od nich aj mandlovy olej na noc.

7vb7

Poradili by ste mi nieco na moje vlasy, ja mam velmi suche a velmi bujne take rozcuchane vlasy, som zufala lebo uz neviem co by som mala na ne dat, poradili by ste mi nieco? :)