Nemozem spat

Príspevok v téme: Nemozem spat
nevyspata:(

prosim vas, pomozte mi:(
uz je to piaty den co sa nemozem vyspat.. nikdy som taketo problemy nemala, len teraz po prazdninach ako zacala skola sa to vsetko zacalo.. idem si lahnut do postele, mam chut spat, moje telo je uz strasne unavene, ale mne sa neda zaspat.. telo je unavene, ale mysel a mozog pracuju na plne obratky a to ma nuti byt hore.. najhorsie je, ze mne sa k tomu pripleta aj busenie srdca a potom k tomu sa viaze aj problem, ze sa strhavam na to ako strasne busi a tazko sa mi dycha.. je to nieco strasne, fakt nikomu neprajem zazit a uz je to 5 den co sa to opakuje:( cez den sa nemozem preto sustredit, som strasne unavena, citim sa strasne slabo, hlava ma boli.. ale vecer sa to zopakuje, aj ked som velmi unavena, neda sa.. poradte mi, co mam robit alebo nejake volnodostupne lieky, ktore ked uzijem, tak sa mi naisto podari zaspat a nebude ma uz nic rozrusovat.. velmi prosiiim.. dakujem!!!

ja tak isto

haja: ked ja nechcem aby sa to so mnou dialo... telo si so mnou robi co chce... a este k tomu trpim aj SF a to ma strasne ubija a niekedy sa naozaj citim ako pred infarktom...nedokazem tomu zabranit a je mi z toho uplne nanic :((( Je to vsetko v mojej hlave a nechce to ist prec :(

nevyspata:(

haja, si zlata, ze myslis aspon na ostatnych.. fakt mi je luto co si musela zazit.. a obcas mam taky pocit, ze ked to takto so mnou bude dalej pokracovat aj ja tak skoncim.. ale doposial nikdy nic taketo som nemala.. len posledny polrok.. nechapem.. ale zacnem.. naozaj, musim zacat zmenit postoj k zivotu.. lebo takto si ho znicim a ja nechcem.. obcas si poviem, ako rada by som bola mala, ked ma nic netrapilo, ziaden problem som nevnimala nejako intenzivne, zo vsetkeho som sa tesila.. a teraz robim sama zo vsetkeho problem.. no naozaj musim prestat.. dakujem, ze si mi to napisala, budem na to spominat.. a tebe prajem vela vela sily, nech to zvladnes a nech si opat taka ako ta vsetci poznaju.. drzim silno palce!!

haja

BABY NEBLAZNITE KVOLI TAKYM VECIAM. ZIVOT JE O INOM, RAZ TO AJ VY POCHOPITE. ALE NECHCITE, ABY VAS ZASTAVILA AZ NEJAKA CHOROBA. MATE VAROVANIE ODO MNA. TAK HO ZOBERTE DO UVAHY, CO VAM JE PREDNEJSIE.

haja

ja som skoncila na psychiatrii, totalna vycerpanost, mam 24 rokov., uzivala som antidepresiva,uz som bez. ja som si sposobila cele oslabenie imunitneho systemu a cele moje telo sa musi pomalinky z toho spamatat. teraz ked stretnem niekhoo znamenho ma nespoznava, kedysi som bola zdrava pekna baba, dnes? velmi to lutujem. pravda je, ze som mala aj jeden nepekny uraz a aj to dost poznacilo moju psychiku. prosim ta skus obratit to myslenie, zober si priklad odo mna, ako som dopadla. nech je to aspon na neico dobre, cim som presla ja, ze pomozem inemu. netrap sa pre blbosti, raz by si si nadavala. nemusis byt "dokonala", ani sa v skole ukazkovo ucit...nepachaj skody sama na seba.
ja som az teraz po siedmich rokoch zmenila myslenie a verim ze budem ok. neprejdi aj ty takym peklom. ja viem, ze to je taka povaha. ale bojuj proti zlym myslienkam, stresom,nestoji ti to zato.

ja tak isto

nevyspata: ja mam presne to iste... takisto nemozem spat...najhorsie , ze mam skuskove a strasne stresy z ustnych skusok a vecer si to vsetko predstavujem, ze ci to zvladnem a pod. a nemozem absolutne zaspat a to mi treba stavat niekedy aj o 5:00... katastrofa...

nevyspata:(

to ma naozaj velmi velmi mrzi:(
no mna trapi vzdy nieco.. ja som strasnej povahy.. z kazdej blboviny sa trapim.. vsetko si prilis beriem osobne, vsetko strasne prezivam.. a dennodenne mam nejake stresy.. teda aj skola.. strasne so mnou:( chcem sa zmenit, byt ina, ale nedokazem to:( sama si vsugerujem vsetko zle pomaly.. idem spat s tym, ze opat sa nevyspim.. strasne:(
a ty uz sa citis lepsie??

haja

problemy so zaludkom, strata iminity, boelsti hlavy, neskor uzkost, depresia, trapila som sa pre svojho priatela, zomrel mi dobry kamos, v tom case sa mi nakopilo viacej problemov a prestala som spavat a potom to dopadlo takto. co by som dala zato, aby som to mohla zmenit. aby som sa vtedy tak netrapila. haja trapi teba nieco? alebo to prislo samovolne? nemas stres zo skoly. kvoli nicomu sa neoplati stresovat.