Nemozem spat

Príspevok v téme: Nemozem spat
nevyspata:(

prosim vas, pomozte mi:(
uz je to piaty den co sa nemozem vyspat.. nikdy som taketo problemy nemala, len teraz po prazdninach ako zacala skola sa to vsetko zacalo.. idem si lahnut do postele, mam chut spat, moje telo je uz strasne unavene, ale mne sa neda zaspat.. telo je unavene, ale mysel a mozog pracuju na plne obratky a to ma nuti byt hore.. najhorsie je, ze mne sa k tomu pripleta aj busenie srdca a potom k tomu sa viaze aj problem, ze sa strhavam na to ako strasne busi a tazko sa mi dycha.. je to nieco strasne, fakt nikomu neprajem zazit a uz je to 5 den co sa to opakuje:( cez den sa nemozem preto sustredit, som strasne unavena, citim sa strasne slabo, hlava ma boli.. ale vecer sa to zopakuje, aj ked som velmi unavena, neda sa.. poradte mi, co mam robit alebo nejake volnodostupne lieky, ktore ked uzijem, tak sa mi naisto podari zaspat a nebude ma uz nic rozrusovat.. velmi prosiiim.. dakujem!!!

nezabudka137

chcem iba poradit, že ak by nič nepomáhalo, tak dnes už sú lieky, ktoré návykové nie sú. Povedali mi to v nemocnici a mali pravdu. Ja som ich užívat musela a pomohli mi. Ziadne lexauriny, diazepami a pod. Tie účinkujú skôr na ukludnenie. Ja myslím lieky ako sú dnes napr. Zopiclon, Zopitin a... neviem viac. Inak je tu vela dobrých rád doplnkov. Ja začínam lieky postupne vysadzovat a robím si poobede upokojujúce čaje. A niektorým ludom možno pomôžu AD, mne nepomáhali. Ešte k tomu som ich ja betárka aj stále vysadzovala. Tak k nim sa neviem vyjadrit. Hlavne treba ist za lekárom, spánok je velmi dôležitý, pre mna určite

tomáš

Mal som taktiež problémy so spánkom, ale odkedy som zacal užívať Acai nápoj od jednej spoločnosti problémy so spánkom zmizli.(dokonca sa mi aj upravil tlak. Stačilo 30ml pred spánkom. Ak ste z okolia Bratislavy môžem Vám takýto nápoj zabezpečiť.Jedná sa totiž o priamy predaj.

nevyspatá 2

Tiež som celú noc hore. Zaspala som ako drevo pred 11, ale už o 12 som bola hore a nie a nie zaspať. Je pol 5, o hodinu pol vstávam do práce, neviem ako budem celý deň fungovať.
Tiež mi búši srdce keď si ľahnem, takže spať sa pritom nedá. Tiež mám pocit, že ma bolí brucho. Tieto stavy mávam, ale teraz sa mi už dlho neopakovali, predtým veľmi často.
Neviem, čo s tým. Lekárka mi dala Frontin, ale keď si ho dám po polnoci ráno budem ako opitá, takže sadnúť za volant by bolo nemožné.
Som hrozne unavené, oči sa mi zatvárajú a zívam ako lev, ale akonáhle vleziem do postele len sa prehadzujem a naťahujem a mením polohu, ale driemoty neprichádzajú.
Čo s tým netuším.

[zruseny1]

ako??? tak tomu poslednému nechápem...
ja chodím spať väčšinou o polnoci, vstávam presne o 6:00 ako vravíš..a čo s tou spálňou? :D kam nemám chodiť? myslíš okrem tej doby keď tam spím, nemám do spálne ani vkročiť?

Mamnapad

NO neviem ci to niekto este pozoruje ale mozem vam poradit. Je to jednoduchy plán. Chodte spat o POLNOCI a vstavajte o SIESTEJ. TO NIE JE VTIP!!!!!! okrem tých 6 hod. sa nesmiete zdržat v splani ( no proste v miesnosti kde spíte) nesmiete tam chodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
nechapete? vysvetlim. Ide o to že vase telo postupne bude stale viac a viac unavene takže ked pojdete spat doslova odpadnete :D ale to zase nie ale casom sa tak unavy že hned zaspíte. Trvato cca 3 týždne ako u koho a nesmiete pocas " programu " spat mimo vyhradených hodin. UCINOK JE DLHODOBY

elsa5.5

ahoj nevyspata,moja neter má taký problém nemôže zaspať celú noc,trvá to dosť dlho tak som sa opýtala lekárky,poradila magnesium b6,čaj medovka lekárska,ale treba ísť psychologovi a ten dá slabšie sedatíva hovorila,alebo niečo iné to už neviem.

ta3

Iveta Michael ma pravdu, ide o psychicky problem, musis ho identifikovat riesit ho a Ty si este mlada, aby si musela brat tabletky na spanie, mohla by si pred spanim sa vydatne prejst po cerstvom vzduchu alebo citaj dobru knihu v posteli kym sa Ti nezacne driemat a hlavne nesnaz sa zaspat za kazdu cenu, pretoze to vyvola prave opacny efekt, ak mas nejake problemy, ktore Ta trapia, ked si lahnes, pust ich z hlavy, povedz si, ze aj zajtra je den alebo ze nic nemoze byt az take hrozne, aby sa nedalo riesit, alebo mne pomaha, ked si uvedomim, ze ked nejde o zivot, nejde vlastne o nic, lihaj si zmierena so svetom aj s problemami, ktore mas, tazko stretnes cloveka bez problemov, ono zalezi iba od toho, ako sa k problemu stavias, ten isty problem moze byt pre niekoho neriesitelna zalezitost, pre ineho malina, cize nic strasneho, vsetko je to o tom, ako myslis, ono aj negativne veci mozu byt prinosom, poucime sa a nie nadarmo sa hovori, ze co nas nezabije, to nas posilni, ale aby som to zhrnula, vecer ked si lahnes, odlahci sa od problemov, ktore Ta cez den mozno trapia a nesnaz sa zaspat za kazdu cenu, to by Ti malo ciastocne pomoct