Stratila som naj kamosku

Príspevok v téme: Stratila som naj kamosku
l.e.n.a@azet.sk

takze zacnem tym ze 9 rokov som mala jednu naj kamosku,je to super baba mame spolu velmi vela dobrych aj zlych zazitkov,kazdy den sme spolu boly vonku mavaly sme chalanov s rovnakej partie proste vsetko bolo uplne super 9 rokov kamosky na zivot a na smrt a od poslednych letnych praznin sa vsetko zmenilo...ja som si nasla chalana ktory mal sice svoju partiu ale kvoli mne bol skoro stale v tej mojej.Chodila som normalne von aj s mojou naj kamoskou aj s mojim chalanom a ostatnymi kamoskami/smi,ale naraz sa vsetko zmenilo moja \"najkamoska\" si nasla inu super kamosku s ktorou zacala chodit viacej von ako so mnou a proste mna uplne ospisala...kazdy den bola vonku s nou a na mna ani nepomyslela,zacala sa skola a je to aj moja spoluziacka a v skole si ma uz moc ani nevsima a som s toho dost smutna...prosim poradte mi ako si ju mam ziskat spat??je to pre mna fakt ta naj kamoska na svete aka len moze byt a nechcem ju stratit uplne prosim poradte mi =(((

Alternativa

A co tak povedat jej to, spytat sa, co sa stalo a ze Tebe na tomto kamaratstve zalezi. Ale do ziadneho vztahu sa clovek neda dotlacit, cize ju nenut. Noo, mozno ked budes tak "mlcky" v jej blizkosti v triede a raz bude potrebovat pomoct, mozes byt pri nej. Lebo to su kamarati, nielen do pohody ;o).