Stratila som naj kamosku

Príspevok v téme: Stratila som naj kamosku
l.e.n.a@azet.sk

takze zacnem tym ze 9 rokov som mala jednu naj kamosku,je to super baba mame spolu velmi vela dobrych aj zlych zazitkov,kazdy den sme spolu boly vonku mavaly sme chalanov s rovnakej partie proste vsetko bolo uplne super 9 rokov kamosky na zivot a na smrt a od poslednych letnych praznin sa vsetko zmenilo...ja som si nasla chalana ktory mal sice svoju partiu ale kvoli mne bol skoro stale v tej mojej.Chodila som normalne von aj s mojou naj kamoskou aj s mojim chalanom a ostatnymi kamoskami/smi,ale naraz sa vsetko zmenilo moja \"najkamoska\" si nasla inu super kamosku s ktorou zacala chodit viacej von ako so mnou a proste mna uplne ospisala...kazdy den bola vonku s nou a na mna ani nepomyslela,zacala sa skola a je to aj moja spoluziacka a v skole si ma uz moc ani nevsima a som s toho dost smutna...prosim poradte mi ako si ju mam ziskat spat??je to pre mna fakt ta naj kamoska na svete aka len moze byt a nechcem ju stratit uplne prosim poradte mi =(((

Drnda_5

Ahoj moja asi..Bff ..poznam sa s nou uz skoro 4roky.. Vsetko bolo uplne v poriadku pokial si nenasla priatela..odkedy si ho nasla mi furt klame a vzdy sa ked mala ist ku mne tak nesla pretoze jej prisiel princ na koni.. Po nociach placem pretoze mi aj vzdy slubovala ze mi nevimeni za chalana a teraz? ..ignoruje ma.. Tvari sa ze sa o mna zaujima.. Neviem co mam robit.

Lokit32

Ahojte. Mam 13 rokov a s mojou najlepsiou kamaratkou som sa zacala bavit ked prisla dp našej školi. Bola len štvratačka a ja som bola siedmacka ale mala som ju rada .Prvé dni tyždne ani mesiace nemala ziadne kamaratky lebo ju ohovarali. Prvy den ked sme sa spoznali v družine tak sme sa stali najlepsími kamaratkami ked som odchadzala fomov tak ma objala. Ale nemohla som sa s nou stretavat lebo hravam futbal akaždy den som mala treningi a cez tyžden zapasi.Stretavali sme sa len v škole. Ked som sa dozvedela ze ju spoluziacky nemaju radi tak som im povedala ze je to najlepsia kamoska ktoru som mala tak som ich zacala prehovarat aby sa s nou kamaratili po tyzdni prehovarania sa zacali kamaratit. Ja som sa odstahovala nemohla som uz bit s nou uz ani v druzine lebo bi som nestihla aurobus. Tak sme si pisali ez internet. Ale potom si nasla aj ine kamoski a ona na mna zabudla.Raz ked sme si pisali zacala byt neprijemna. Neviem co stalo ale mrzelo ma to. AKO JU MAM ZISKAŤ SPAT? PROSIM PORADTE

Lokit32

Ahojte. Mam 13 rokov a s mojou najlepsiou kamaratkou som sa zacala bavit ked prisla dp našej školi. Bola len štvratačka a ja som bola siedmacka ale mala som ju rada .Prvé dni tyždne ani mesiace nemala ziadne kamaratky lebo ju ohovarali. Prvy den ked sme sa spoznali v družine tak sme sa stali najlepsími kamaratkami ked som odchadzala fomov tak ma objala. Ale nemohla som sa s nou stretavat lebo hravam futbal akaždy den som mala treningi a cez tyžden zapasi.Stretavali sme sa len v škole. Ked som sa dozvedela ze ju spoluziacky nemaju radi tak som im povedala ze je to najlepsia kamoska ktoru som mala tak som ich zacala prehovarat aby sa s nou kamaratili po tyzdni prehovarania sa zacali kamaratit. Ja som sa odstahovala nemohla som uz bit s nou uz ani v druzine lebo bi som nestihla aurobus. Tak sme si pisali ez internet. Ale potom si nasla aj ine kamoski a ona na mna zabudla.Raz ked sme si pisali zacala byt neprijemna. Neviem co stalo ale mrzelo ma to. AKO JU MAM ZISKAŤ SPAT? PROSIM PORADTE

Krisztinka

Ahojte začnem tak že mama 12 rokov mám jednu kamošku s ktorou som sa kamratila 4roky a teraz som bola dosť dlho chorá a ona si našla v triede inú kamošku chodila k nej domou ona inej a keď som prišla do školy tak mi povedala že teraz je naj kamoška z tou kamoškou a ja som len kamoška bola som z toho smutná lebo ona bola moja naj kamoška a potom som zase ochorela a napísala som jej aby mi poslala úlohy ona mi ich napísala a opitaj som sa jej či sme ešte kamarátky ona povedala že už nie že už si našla dve a bola som v škole a rozprávala sa somnou ale len tak fakt som si myslela že budeme stále naj kamošky prosím vás poraďte mi lebo ona bola moja naj kamoška prosim

Anetul

Ahojte prosim vás mohli by ste mi poradiť,moja BFF cely týždeň chýbala,lebo bola chorá a napisala mi SMS-ku a v nrj bolo napisane že ju ohováram a pritom to nebola ani pravda a ja neviem čo mam urobiť,lebo ona mi ani nedvíha telefón...Prosim poraďte mi.Vopred ďakujem

dievca55

Ale ako vidim teraz chodia spolu von takze su mi uriti a oni aj sami pridu pretoze uz sa s nou poznaju od skolky a teraz su siestacky a musia uz mat zo seba ponorku

dievca55

Takze ja mam 11 rokov a mala som dve kamaratky vlastne su to sestry a mi sme sa kamaratili a boli to naozaj naj naj nK kamosky ale chyba bola v tom ze mali jednu spoluziacku lebo ja nechodim do ich skoly a oni sa s nou furt bavili a ked ja som bola s nimi tak si ma vobec nevsimali a tak to bolo 2 roky. Mna to tak hnevalo ze oni isli k moru a ked prisli este nevedeli ze sa s,nimi nebavim a volali mi ale ja som im nedvihala potom po tyzdni prestali a pobtyzdni mi pisali smsky ze ci sa s nimi bavim a ja ze nie nech idu k ich kamaratke a pisali mi ze som bola ich naj kamoska a take. Potom uz mi nepisali a ja som si v skole nasla taku ktora byva pri vchode lebo ta skola je v dedine a ja byvam v meste. Aj s nou som sa prestala hrat lebo mi sme mali mojho spoluzaka za kamosa a bol to taky tucny cigan mensi ako ja. Raz sme mali karneval a sme boli s tou kamoskou hore a on tam bol a povedal ze vyzerame ako stetky a tak sme sa,s nim nebavili.moja kamoska vravela ze uz nikdy sa s nim nebude bavit a potom o tyZden mu odpustila a,napisala mi to na fb a ja som s nou skoncila a,este mi vynadala. A teraz mi chodi vyklopkavat ze nech jej odpustim ze sa s nim nebude bavit ale ja som ju poslala prec. A teraz sa nemam s kim bavit a chcem ziskat tie kamaratky dve sestry naspet lebo im ta isla na ginpel. A ja som sa raz s tim ciganom hadala na fb a som mu napisala ze,sa s nimi buden bavit a on ich neznasa a on im to isiel vykecat a ja,som mu klamala. Oni mi poton napisali ze sa so mnou nebudu bavit a mozno to iba zosrandy. Tak mi prosim poradte a vopred dakujem

Mimulus

winki pekný a pravdivý výrok - no čo ak stratíme niekoho koho sme mali veľmi radi a tá bolesť nikdy nezmizne?