Stratila som naj kamosku

Príspevok v téme: Stratila som naj kamosku
l.e.n.a@azet.sk

takze zacnem tym ze 9 rokov som mala jednu naj kamosku,je to super baba mame spolu velmi vela dobrych aj zlych zazitkov,kazdy den sme spolu boly vonku mavaly sme chalanov s rovnakej partie proste vsetko bolo uplne super 9 rokov kamosky na zivot a na smrt a od poslednych letnych praznin sa vsetko zmenilo...ja som si nasla chalana ktory mal sice svoju partiu ale kvoli mne bol skoro stale v tej mojej.Chodila som normalne von aj s mojou naj kamoskou aj s mojim chalanom a ostatnymi kamoskami/smi,ale naraz sa vsetko zmenilo moja \"najkamoska\" si nasla inu super kamosku s ktorou zacala chodit viacej von ako so mnou a proste mna uplne ospisala...kazdy den bola vonku s nou a na mna ani nepomyslela,zacala sa skola a je to aj moja spoluziacka a v skole si ma uz moc ani nevsima a som s toho dost smutna...prosim poradte mi ako si ju mam ziskat spat??je to pre mna fakt ta naj kamoska na svete aka len moze byt a nechcem ju stratit uplne prosim poradte mi =(((

winki

Minule somčítala jeden výrok čo sa mi sem celkom hodí: Ak človek čo patril do tvojho života z neho odíte, znamená to, že jeho úloha v tvojom živoje sa skončila.

Mimulus

Možno je to len môj názor a mnohí ma tu odsúdia ale mala by si na ňu zabudnúť. Ako tu už bolo napísané ľudia sa menia a hľadajú stále niečo nové. Priatelia neprichádzajú a neodchádzajú! A kamaráti tak isto nie!
Napíšem to jednoduchšie - aj ja mám veľa kamarátov a niektorých poznám už 29 rokov ale ako je rok dlhý tak sa mi nikto z nich neozve. Na druhej strane keď sa stretneme tak je to super. No a s priateľmi to je už iná kapitola - radšej sa k nikomu nepripútaj tak aby Ťa mohol zraniť ak náhodou z Tvojho života odíde. Nech si tu píše kto chce ale prežil som to a viem o čom hovorím.

Magy

konik080 - ludia sa menia a najme v obdobi dospievania casto prijimaju nazory inych, niekam sa "zaraduju". myslim ze nasilu nema cenu cokolvek riesit. budes musiet zrejme spravit hrubu ciaru za vasim priatelstvom a ist dalej svojou cestou.
prudko doporucujem NEREAGOVAT na ziadne provokacie. ignoracia voci nej je to uplne najhorsie (a zaroven aj najlepsie), co jej mozes spravit. chapeme?

konik080

Moja naj kamoska (bývala) sa somnou prestala bavit kvoli tomu ze zacala chodit s jednou kravou .. a teraz ma ohovaraju a ovladaju proti mne cel tredu a vypisuje mi sprestosti .. teraz sa len hadame a hadame :( newiem ci to mam nechat tak ci co :( co mam robit??..

krpec

Ahojte prosím ja mám jednu kamarátku lenže on amá 9rok a ja 12 lenže ja ju mám hrozne rada a moc mi chýba mi sa nebavíme kvôli tomu lebo ja som jej už veľa krát hovorila že je krava a že je sprostá lenže ona má dalšie kamošky a snimi ovláda celú našu triedu a ja neviem ci sa mám nejako posnažiť aby sa somnou bavila alebo si mám nájst nejakú novú kamarátku lenže ja neviem ako ked mi pomozete dakujem.

vanda33

Ja som mala podobny problem. Kamoska sa tiez na mna vybodla.A ona sa po case ku mne vratila.Pozname sa 10 rokov. Uvedomila si, ze som jedina na koho sa moze spolahnut.Takze mozno je to naozaj docasne.My konkretne s kamoskou si obcas od seba musime oddychnut. Nebolo dobre, ak sme boli prilis casto spolu.Uz vicitime kedy nastane ta krizova situacia a radsej sa nevidime, aby sme sa nepohadali.

Alternativa

To prerusenie kamaratstva bude mozno len docasne, to sa neda dopredu vediet. Ked si sa o rozhovor pokusala, tak to nechaj tak s pocitom, ze viac si urobit nemohla. A plati moja druha rada - stale hladaj novych ludi, mozno budu kamaratmi :o)

l.e.n.a

lenze to som uz zopar krat skusala a nepomohlo to...o to som sa pokusala este na zaciatku ked som videla ze to krachuje =( lenze teraz je to uz ovela horsie asi si budem fakt muset zvyknut nato ze som ju stratila navzdy =(

ali

suhlasim s alternativou. treba sa porozpravat! povedz jej, ze ta mrzi ze nie ste tolko spolu a ze ti chyba. mozno sa to da naspat, mozno nie. je jedna veta (ja ju nemam moc rada ale je to tak) :priatelia prichadzaju a odchadzaju... a ty s tym nic neurobis. ale kazdopadne sa s nou porozpravaj :-) vela stastia