Stratila som naj kamosku

Príspevok v téme: Stratila som naj kamosku
l.e.n.a@azet.sk

takze zacnem tym ze 9 rokov som mala jednu naj kamosku,je to super baba mame spolu velmi vela dobrych aj zlych zazitkov,kazdy den sme spolu boly vonku mavaly sme chalanov s rovnakej partie proste vsetko bolo uplne super 9 rokov kamosky na zivot a na smrt a od poslednych letnych praznin sa vsetko zmenilo...ja som si nasla chalana ktory mal sice svoju partiu ale kvoli mne bol skoro stale v tej mojej.Chodila som normalne von aj s mojou naj kamoskou aj s mojim chalanom a ostatnymi kamoskami/smi,ale naraz sa vsetko zmenilo moja \"najkamoska\" si nasla inu super kamosku s ktorou zacala chodit viacej von ako so mnou a proste mna uplne ospisala...kazdy den bola vonku s nou a na mna ani nepomyslela,zacala sa skola a je to aj moja spoluziacka a v skole si ma uz moc ani nevsima a som s toho dost smutna...prosim poradte mi ako si ju mam ziskat spat??je to pre mna fakt ta naj kamoska na svete aka len moze byt a nechcem ju stratit uplne prosim poradte mi =(((

alandra

nerob nič, pokiaľ bude chcieť tak sa začne s tebou baviť aj bez toho aby si sa jej ty s prepáčením pchala do zadku!

Zarar13

Dobrý deň mám 13 rokov chcel by som pomôcť mám/mal som kamarátku ktorá má tiež 13 rokov a boli sme dobrý kamaráti a raz sme si písali a ja som jej napísal že som do nej zaľúbený a ona mi napísala že má nechce potom som si všimol že sa so mnou nebaví tak som jej napísal že sa ospravedlňujem a neodpísala mi len si to pozrela tak potom som sa jej spýtal (písomne) či sa ešte kamarádime alebo či sa ešte na mňa hnevá pozrela si to a nič prosím vás pomôžte mi

Daniels

Ja mam bff a sme spolu rok a 8 mesiacov...
V poslednom čase sa toho dosť zmenilo. Chodí na gymnastiku a nemá veľa času pre seba. Ona gymnastiku neznáša a chce s ňou skončiť ale jej rodičia ju do toho nútia lebo chcú aby bola najlepšia na svete. Páči sa jej jeden chalan.. spolužiak.. Stále sa o neho potkýna a preto stále musíme ísť tam kde ho nie je ani vidno.
Ale byvame v malej dedine a je sem veľmi málo miest kde by sme mohli ísť. Obe máme isté zaujmi a istý vkus. Radi chodime po tyckach vi výške, preskakujeme kamene v potoku, tancujeme , apievame, lezieme na rôzne strechy a pod.. mame radi parkour a celkovo sme úplne ine ako ostatní. Polovica kamošov fajčí no mi nie. V poslednom čase sme iné. V škole, cestou domov, doma a aj vonku.. stále do seba rypeme. Dnes mi skoro nechtiac polamala nohu.. Neviem čo mám robiť. Keď sme spolu von je super a aj keď sa spolu učíme rusky, tancujeme alebo sa proste bavime a sme sami inak so spoločnosťou sa k sebe správame ako nepriatelky. Nevydrzime bez seba ani hodinu keď sme pohadane. Nechcem ju stratiť ... PORAĎTE PROSÍM.

Pizizubka

vtedy mi najviac pomohlo hranie na gitare. Kupila som si novu gitaru,sluchadla aby som nikoho nerušila a hrajem, hrajem. kto by hľadal tiež niečo také, najdete na kytary.sk

Tia123

Mám 12 rokov, a stratila som najlepšiu kamarátku na celom svete, ktorú som mala nadovšetko rada... Boli sme kamarátky už rok a raz som išla s inými kamarátkami na jarmok, kde mala ísť aj ona ale neprišla, a hneď ako som prišla domov napísala ze je koniec a blokla si ma. Kvôli nej plačem každý deň, a nedokážem zniesť keď hovorí ostatným že ich ma rada. PROSÍM PORAĎTE CO MAM SPRAVIŤ ABY SOM JU ZÍSKALA NASPÄŤ, MÁM JU RADA NADOVŠETKO NÁS SVETE PROSÍM PORAĎTE

Tia123

Mám 12 rokov, a stratila som najlepšiu kamarátku na celom svete, ktorú som mala nadovšetko rada... Boli sme kamarátky už rok a raz som išla s inými kamarátkami na jarmok, kde mala ísť aj ona ale neprišla, a hneď ako som prišla domov napísala ze je koniec a blokla si ma. Kvôli nej plačem každý deň, a nedokážem zniesť keď hovorí ostatným že ich ma rada. PROSÍM PORAĎTE CO MAM SPRAVIŤ ABY SOM JU ZÍSKALA NASPÄŤ, MÁM JU RADA NADOVŠETKO NÁS SVETE PROSÍM PORAĎTE