Kulma na vlasy - aka?

VeronikaKanasova

Ahoj. V obchode nic neporadia, treba si prejst clanky, testy a diskusie na internete. Pozri si kulmy-a-susice-vlasov.heureka.sk , dodomacnosti.sk , tu je tiez pekny rozpis www.alza.sk

Osobne som toho nazoru ze cokolvek pod 20 € nema zmysel kupovat. A chces nieco lepsie, rozhodne rataj nad 50 €.

Domca88

Ja som si pred nedávnom kúpila kulmu Remington Ci 95 Pearl. Keďže nemá kliešte, vytváranie vĺn si vyžaduje istú prax, ale vďaka kónickému tvaru sa dajú vlasy natočiť nielen do pevných kučier, ale aj do ležérnych vĺn. Celkom šikovnú recenziu nielen tejto kulmy si môžeš prečítať napríklad tu: www.testado.sk a za super cenu ju teraz pred Vianocami kúpiš tu: www.tpd.sk

Sirius18

Ahoj, ja mám túto. Remington Ci95 Pearl Som s ňou nesmierne spokojná a myslím, že vyhovuje aj tvojím požiadavkam :) Kúpila som ju cez alzu a teraz sú aj výborne zľavy /-odkaz odstránený-

jessica19566

Na male vlnky jedine takyto typ kulmy :) mam odskusane notino. sk/remington/stylers-pearl-wand-kulma-na-vlasy/

anjelik1678

Ahojte, aké kulmy sa vam osvedčili? Chcela by som si robiť trošku menšie vlnky, nie úplne tie volné objemné. Ďakujem