Herpes

ujoJuro

Mne ked mam herpes vždy pomožu kvapky proti herpesu. Mám vyskušané všetko možné no tieto zaberajú vždy. kupujem ich na ozopa.sk

herpes

Mne veľmi pomáha zovirax duo - -odkaz odstránený- -odkaz odstránený- , hneď ako začína mravčenie,tak si to natriem a funguje. Je drahší,to áno ale ja nedám dopustiť.

cauko

Ahojte mam tiez problem je toto herpes zoster? Urobilo sa mi to na krku tvari aj na hrudi na nohach skrabe to a boli a pali boli ma s toho aj ucho a cele nohy jak bolest zuba :/ na tvari sa mi to uz hoji ale bolest trva stale

Majuskaa 445

Ahojte, ja mám tiež momentálne herpes vyhodil sa mi v nedeľu ráno pretože som bola chorá. Moja metóda naň bola antibakterialna mastička od značky Avéne. Pamätám sa, že pred 4 rokmi sa mi tiež vyhodil a skúšala som domáce veci až som si ho rozniesla po celých ústach. Na druhý deň som šla do lekárne kde mi tá pani odporučila práve túto mastičku. Poviem vám do 2 dní som ani nevedela, že som niečo na ústach mala- Je pravda, že a stála do 20€, ale nikdy som nebanovala. Dnes som túto mastičku hľadala po celom meste všade bola vypredaná takže som si kúpila konopný olej. Je to vlastne ako keby vzorka stála ma do 3€ môj herpes bol naozaj v zlom stave a po dvoch potretiach týmto olejom mám na perách len malú chrastu nič viac. Takže moje odporúčania sú takéto :)

Macix9670

Mne veľmi pomáha zovirax duo, hneď ako začína mravčenie,tak si to natriem a funguje. Je drahší,to áno ale ja nedám dopustiť.

PETERKOVI

Herpes je nepríjemná vec máme ho v rodine tiež príčiny u mňa bývajú vyčerpanosť ,stres a strava musia byť všetky po kope, mne mastičky nikdy nepomohli kupoval som si ich v lekárni stará mama si to natierala niečím tiež vraví mi otec a kedže už ani on nežije neviem presne čo do toho dával on a stará mama no je to lieh a korene byliniek luhujú sa 2 mesiace ak si to včas natriete netreba žiadna filozofia
herpes sa nevytvorí jeho príznaky zistíte mravenčenie na perách určite to poznáte musí vám to vysušovať . Mnohým roztok zasielam už asi 3 roky samozrejme bezplatne a i doma rodine a kamarátom sú roky že sa mi už vôbec neobjaví.

Lusy191

v prvom rade treba liečiť príčinu vzniku herpesov, treba navštíviť imunológa ktorý spravý testy a navrhne vhodnú liečbu...ja som mávala herpesy minimálne 3 x do mesiaca, po ročnej leičbe imunorom sa mi herpes objaví tak 2 x do roka aj to len maličký...keď sa herpes vyrazí jediné čo pomáha je Herpík - alkoholový roztok s výťažkom z cesnaku( pozri www.herpik.sk tam sú všetky dôležité info)

linduška

ja mávam často herpesy teda Vám poviem vyskušala som všetko ale naj učinejšie su Ialugen plus su to naplaste ktore mam v chladničke a su napustene kremom odstrihnem podla herpesu na perách na noc prelepím a všetko cela chrasta ostane v naplasti su to náplaste na kožne popaleniny su super a daju sa aj kupit su velke a použivam ich aj v domácnosti na popaleniny alebo ked sa porežem dezinfikuju a hoja kožu po náplasti mám za dva dni po herpese treba vyskušat mala som aj antivirotika ale strašne ma z nich boleli nohy naplast je super